Video cekme programi yardim

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Video cekme programi yardim
Arkadadlar biliyorum ki en iyisi miriis action fakat mevcut son surum ***** ta 2-3 gun sonra hata veriyor yeni surumu bekliyorum suan o gelene kadar bi prog. Yiklucem camtadia bakiyordu fakat kelerde sorun var hic bisiyi kabul etmiyor etse bi sure sonra hata veriyor nettede ***** yok bandicam hd cekmiyor arti kotu cekiyor freeze screen de bayagi kullaniliyor ama nasil bir kalitesi var bilmiyorum simdi sozu size birakiyorum

Ne onerirsiniz

Karavelaa

Üye
Arkadadlar biliyorum ki en iyisi miriis action fakat mevcut son surum cra ck ta 2-3 gun sonra hata veriyor yeni surumu bekliyorum suan o gelene kadar bi prog. Yiklucem camtadia bakiyordu fakat kelerde sorun var hic bisiyi kabul etmiyor etse bi sure sonra hata veriyor nettede cra ck yok bandicam hd cekmiyor arti kotu cekiyor freeze screen de bayagi kullaniliyor ama nasil bir kalitesi var bilmiyorum simdi sozu size birakiyorum

Ne onerirsiniz
BB yı denedinmi?

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi

hayır denemedim :/ bir bakalım nasıl bir şey güzelmi peki verdiklerim kötümü özellikle freeze screen i kullanan çok denemedim ama
@Karavelaa Bu arada yine youtube baktım bi kaç kişi freeze le çekmiş hep en az 720p ydi peki bandicammı yoksa freeze mi önerirsiniz ? ona göre bakalım :D birde yanında sony vegas pro 13 yukluycem

Karavelaa

Üye
Ben video çekmede hep camtasia ve BB kullanmışımdır.Maalesef diğerlerini bilmiyorum

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Ben video çekmede hep camtasia ve BB kullanmışımdır.Maalesef diğerlerini bilmiyorum

camtasia yı nasıl ful yaptınız ? neyse o zaman ya,ben bandicam yükledim onu kullanıyım veya freeze de gayet iyi yani basit arayüz falan. .

Karavelaa

Üye
camtasia yı nasıl ful yaptınız ? neyse o zaman ya,ben bandicam yükledim onu kullanıyım veya freeze de gayet iyi yani basit arayüz falan. .
İsterseniz pm den yollarım.Bandicam'da güzeldir.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi

CyBeRPrenS

Üye
burada 5 tane ekran kayıt programı incelenmiş eksileri ve artıları yazıyor bir göz at istersen kişisel olarak bende bandicam derim size.

Üst Alt