Viber'e Ücretsiz Konuşma İçin Mail !

Sponsorlu Bağlantılar

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
Viber'e Ücretsiz Konuşma İçin Mail !
Hi! Almost 7 months ago, you announced that viber free calls would be also available on Symbian^3 operating system. After that these updates: [Viber Media Inc.] Viber v2.01(511) and [Viber Media Inc.] Viber v2.01(512) came out but there is still no “free call” feature for Symbian^3.
After Windows 8 operating system for mobile phones came out, viber (with all features) was adapted for this system immediately, however there is still nothing going on with symbian in terms of free calls. We really want to use this feature of Viber and we are waiting for an announcement about this, I mean whether you’re going to put forth such an update for Symbian^3 or not. IF you will when exactly?
Thank You For Your Concern…

Viber Mail: [email protected] ya da

Merhaba arkadaşlar baktım kimse uğraşmıyor sesimizi duyuralım dedim ve ingilizce bir metin hazırladım bu metini tüm Nokia kullanıcıları yollarsa çok sevinirim. Şimdiden duyarlılığınız için teşekkür ederim iyi forumlar dilerim umarım Viber çağrımıza kulak verir ve sonunda beklediğimiz ücretsiz konuşma özelliğini bizlere de sunarlar.

- - - Eklendi - - -

Ticked atarken bunları doldurmayı unutmayınız teşekkürler.

Other device type: Nokia Belle Feature Pack 2

IOS or OS/Firmware: 113.010.1056:C:00.01

Service provider: Vodafone - Turkcell - Avea

Subject: Viber Free Call Feature For Symbian Users

• Beğen
Tepkiler: ID68

Orochi

Orochi

Üye
adamlar BlackBerry'e getirdi bilgisayarlara bile çıkardı tek bada ile symbian öylece kaldı yazık yaa .

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
destek veren herkese tesekkur ederim.

ID68

Üye
tamamdır kardeşim gönderdim

theruhix

Üye
neden fp2 biz 1. Nesiliz ?

KKIVANCC

KKIVANCC

Üye
    Konu Sahibi
O bölümü kendi telefonunuza göre yazınız ben kendi telefonuma göre örnek verdim kusura bakmayın :/

theruhix

Üye
ha tmam öyleyse sorun yok estağfirullah ne kusru :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Arkadaşlar ben bu viberi kurdum bir arkadaşla denedik ve sonra direk sildim. Bence şu haliyle işe yaramaz bir program. Sağlıklı bir görüşme yapamadım 16 mbps internetle robot gibi bir ses ayrıca mesajlaşmada hata vermeye başladı sildim kurtuldum..

kemiksesi

kemiksesi

Üye
viber unutu bizi :-)

Üst Alt