viber problemi sadece bende mi yoksa herkestw mi?

Sponsorlu Bağlantılar

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
viber problemi sadece bende mi yoksa herkestw mi?
Arkadaşlar viberden msj geldiğinde üstte uyarı geliyor tıklayınca eyvah bir hata meydana geldi diyor, bazı mesajlar on dk sonra geliyor kapatıp açtım sildim yükledim aynı :|

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bende yok boyle bir problem
Edit: android sandim direk daldim :d:

smltrl

Üye
Ben de hiç bildirim gelmiyor kardeşim. Whatsapp sorunlu olduğu için bugün hepsini denedim wechat line viber. Hiç birinden bildirim alamıyorum internet bağlantım çok iyi ve pil tasarrufu da kapalı

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
Bende whatsapp sıfır sorunlu. Mis gibi bildirimi de mesajıda. Viber eskiden boyle değildi iki gündür terbiyesizlik yapıyor. sorunu belirlemek de güç, kiminde sıfır sorun kiminde komple sorun kiminde orta şekerli sorun. Ömrümü yedin Microsoft

KacakMazot

KacakMazot

Üye
itekle gitsin :D bendede sorunlu viber. Bildirim geliyor ama girince mesaj yok. oylesine goruntu amacli ana ekranda en ustte duruyor :D

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
Sana kıyak geçmişler resmen:D

ÖEY

ÖEY

Üye
MS'in Viber'le ne alakası var şimdi :D Her uygulama hatasında MS'e laf atmak alışkanlık oldu artık arkadaşlar yapmayın lütfen böyle şeyler :D:D Viber programının yazılımcıları optimizasyonu düzgün yapamadılarsa bu MS'in suçu değil.

orian

orian

Üye
    Konu Sahibi
Viber bize adam akıllı uygulama yapmıyorsa ben suçu niye viberde arim ki ? İos ve android ikilisinde de var viber hiç sıkıntı yok. Microsoft'a suç bulurum tabi
uğraş göremediğim için..

ÖEY

ÖEY

Üye
Aynen devam et kardeş:oke:

• Beğen
Tepkiler: n000k

Üst Alt