VHS Oynatıcıyı LCD TV ye nasıl bağlarım?

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
VHS Oynatıcıyı LCD TV ye nasıl bağlarım?
Merhaba arkadaşlar JVC marka VHS video oynatıcım var çok eski eskiden tüplü tv zamanında scart girişi ile bağlıyordum şimdi bağlamak istiyorum LCD tv ye ama arkasında scart girişi yok tv nin ve video oynatıcının resimlerini aşağıya ekliyorum nasıl bağlıyabilirim acaba bir bilgisi olan varsa sevinirim şimdiden ilginize teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
lale girişi yokmu tv de? sana scarttan vga ya dönüştüren bişey lazım o zaman

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bi ara kablo lazım yani
normalde dvı girişi var ama lale girişi yok biraz tuhafmış :bilmm normalde scarttan laleye dönüştürücükablo var ama scarttan vgaya varmı bilmiyorum. scart ve vga nın kablo dağılımına bakmak lazım. vga da 5 mı 7 mı neydi renk sayısı galıba. belki scart ile uyumsuzda olabilir tam bilmiyorum hiçte tecrubem olmadığı bir konu aslında

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
normalde dvı girişi var ama lale girişi yok biraz tuhafmış :bilmm normalde scarttan laleye dönüştürücükablo var ama scarttan vgaya varmı bilmiyorum. scart ve vga nın kablo dağılımına bakmak lazım. vga da 5 mı 7 mı neydi renk sayısı galıba. belki scart ile uyumsuzda olabilir tam bilmiyorum hiçte tecrubem olmadığı bir konu aslında
o halde dayağı hakettin :dayak:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
Lale dediğiniz sarı beyaz kırmızı uçlar değilmi? Tv de o giriş yok hdmı var usb var vga ve vdı var
Mesaj birleştirildi:

lale girişi yokmu tv de? sana scarttan vga ya dönüştüren bişey lazım o zaman
Öyle bi kablo bulamadım nette

Son düzenleme:
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Lale dediğiniz sarı beyaz kırmızı uçlar değilmi? Tv de o giriş yok hdmı var usb var vga ve vdı var
Mesaj birleştirildi:

Öyle bi kablo bulamadım nette
Bak Scart dan Hdmı bile varmış satıcı ile görüşüp sor olmadı ses aktarımı bile yapar

• Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Size bundan lazım.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, GhostMahir ve gonyalı

Üst Alt