Vestel tablet 7 eco icin acil root...

 • 5 Ağustos 2014
 • 9889 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Lutfen biri bana yardimci olsun, google play sorunu icin root gerek, dahaonce telefonumu rootlayip rom atmistim. Tesekkur ederim.
   


  Yazan: kaya.brhn
  Mobil cihaz ile gönderdi
 2. Deneyin
   
 3. Cok tesekkur ederim, rootladim tableti, blackmart ve lucky patcheri de kurdum yine de google play store hatasini duzeltemedim, bu konuda bilginiz var mi?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. Google Play hatası derken biraz açıklarmısın?
   
 5. Vestel tabletlerin google play uygulamasi yokmus. Onun yerine 1mobile diye bir site var, ancak onunla google hesabini senkonize edemiyorum. Google play kurarken durdu deyip kapaniyor
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. Android sürümüne göre Gapps flashla veya google un diğer uygulamalarını yükle tek google play i yüklemek sorun çıkartır
   
 7. Konuya netlik gelsin diye yaziyorum. Bir telefonda gapps yoksa ve paket olarak yuklerseniz beklenmedik hatalar alabilirsiniz.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 8. Bende de aynı tablet vardı kardeşim. Vestelin Google'la anlaşması olmadığı için vs dedi servise verdiğimde. Sonra Vestel KitKat romunu yayınladı şuan kullanıyorum ve problem yok.
   
 9. Vestel Driver Web Sitesi adresindeki Google PLAY (PC - KitKat V.4.4.2) romunu tabletime yüklemek istiyorum. kurulum bir noktadan sonra duruyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?
   
 10. Hangi aşamada kalıyo, biraz daha bilgi verebilir misin?
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 23:41