Vestel 55FA8500

Sponsorlu Bağlantılar

eray67

Üye
    Konu Sahibi
Vestel 55FA8500
Arkadaşlar merhaba televizyonla ilgili bir problemim var uzun zamandıe yazmayı düşünüyorum ama işten güçten vakit bulup bir türlü bilgisayar veya telefonu elime alıp foruma giremiyorum. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam değerli modlarımdan özür dilerim...

Arkadaşlar benim aslında tam sorunum şu vestelin bu modelini bilen arkadaşlar bilir, Smart tv de internet browserda film sitesine giriyorum herşey çok güzel ancak şöyle bir problem var film siteleri biliyorsunuz 40 50 tane reklam koyarak insanları bezdiriyorlar televizyonumda sekme butonu olmadığı için açılan sekmeyi değiştiremiyorum, bu problemime yardımcı olabilecek bir insan varmıdır. Televizyondaki internet browser menüsünde de herhangi bir sekme tuşu da bulunmuyor. Değerli cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese çok çok şükranlarımı sunarım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Onun Çözümü Olacağını Zannetmiyorum Cep TElefonundanda Bazen Reklam AÇılıyor Tam Ekran Kapatamıyorsun.Alternatif Siteleri Dene

lazye

lazye

Üye
tv için sıkıntılı kardeşim ben tvden film izlemiyorum çünkü pc gibi olmuyor pc varsa hdmi falan tv ye bağla kesin çözüm olur :)