Vertu Constellation Android Akıllı Telefon Duyuruldu

 • 3 Ekim 2013
 • 453 Okunma
 • 5 Cevap

 1. Akıllı telefon segmentinde üretmiş olduğu lüks telefon modelleri ile varlığını sürdürmekte olan Vertu, yeni modelleri ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere Vertu, Nokia bünyesinde iken Symbianüzerinde çalışan akıllı telefon modelleri ile pazarda yer almıştı. Nokia‘nınVertu‘yu satmasının ardından firma yönünü Android‘e çevirmişti.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Vertu‘nun yeni geliştirdiği ve duyurusunu yaptığı modeli Android‘li akıllı telefon modeli Vertu Constellation olarak adlandırılmış. Vertu’nun ikinciAndroid akıllı telefon modeli olan Vertu Constellation, 6600$ fiyat ile satışa sunulacak.

  Teknik özelliklerini inceleyecek olursak, orta seviye Android bileşenlerine sahip olan yeni akıllı telefon 4.3″ büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel HD ekrana sahip olan cihaz, Snapdragon S4 işlemciden güç almakta. Yazılım desteğini Android 4.2 Jelly Bean işletim sisteminden alan yeni akıllı,13MP arka ve 1.3MP ön kamera barındırmakta.

  32GB dahili veri depolama alnına sahip olan Vertu Constellation, ayrıca NFC, Bluetooth ve Wi-Fi gibi özelliklerde içermekte. Yeni lüks akıllı telefonun batarya kapasitesi ise 1.800mAh.

  Vertu Constellation Android akıllı telefon duyuruldu
   


  Yazan: ANIL
 2. 6600 dolarmı :oha: o kadar olurmu ya ekranı fu ll hd bile değil...
   
 3. O donanima o fiyat ile fazla satilmaz herhalde :eek:
   
 4. Zengin telefonu bunlar kullanılan malzeme yüzünden bu kadar pahalı :)
   
 5. telefon luxury ucuz olurmu

  zamanında da pahalıydı symbian takip eden bilir.
   
 6. Malzeme güzel ama bu donanım ve fiyatla bizimki gibi ülkelere gelemez.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 11:36