Vegas Gangsteri'nde İndirim !!

 • 16 Ağustos 2014
 • 414 Okunma
 • 9 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Evet android oyun severler ! Vegas gangsteri google play da 1.00 :tl: ye kadar düştü ! Bence fırsatı kaçırmayın derim :oke:
  Açıklama Sınırlı bir süre için& oyun içi ucuzluk Beğenilen serbest dünyalı aksiyon oyununun son bölümünde Günahlar Şehri'nde tehlikeli yeni bir yolculuğa atıl! Eğlenceli, sürükleyici ve çılgın silah savaşlarına hazırlan! * Oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler nedeniyle oyun cihazına indirildiğinde 2.5 GB yer kaplar. * ÖLÇÜSÜZ KENT VEGAS'A HOŞ GELDİN! √ GİŞE REKORTMENİ HİKAYE MODUNDA karma dövüş sanatları uzmanı olarak oyna √ AKSİYON DOLU 80 hikayeli GÖREVDE ilerle √ Bir gangster çetesi oluşturup Vegas'ı ele geçir ve mafya savaşlarını kazan BİTMEYEN KUM HAVUZU EĞLENCESİ √ Boyutu önceki Gangstar oyunlarındakinin 9 katına GENİŞLETİLMİŞ ŞEHRİ keşfet √ HAVOK FİZİK MOTORU'NDAN faydalanarak ragdoll efektlerle harika hareketler yap √ Hava, su ve sokak yarışları ve Karma Dövüş Sanatları dövüşleri gibi zorlu MEYDAN OKUMALARDA lider panolarında tırman! √ Katliam & Soygun modlarında Vegas'ın en iyi nişancısı ol √ Bağımlılık yaratan KUMARHANE OYUNLARI'NDA parayı bul VAHŞİ TARAFTA BİR TUR √ Molotof Kokteyli, Lav Silahı ve Elektrogitar gibi DELİ SİLAHLARA ulaş! √ Canavar kamyonetler, yüksek performanslı arabalar ve savaş jetleri gibi ÇILGIN ARAÇLAR sür √ BECERİLERİNİ & MALZEMELERİNİ YÜKSELT ve görünüşlerini kişiselleştir √ Harika oyun müzikleri Skrillex, Kavinsky, Chromatics gibi devlerden Oyun hikayesi: Bu üçüncü şahıs nişancı oyununda yükselen bir karma dövüş sanatları uzmanı olarak oynayacaksın. Mafya tarafından köşeye sıkıştırılmış bir durumda yılın dövüşünde maçı kaybetmen gerekiyordu. Ancak rakibin senden önce davranıp yere yıkılınca, kumarhane sahibi ve ünlü baba Veliano'nun mükemmel planı da suya düştü. Ve sen az önce şehrin en aranan adamı oldun. Suçun her yana yayıldığı bu şehirde silahına sıkıca sarılman ve en çılgın mafya savaşlarından birine karışman gerekecek! Servetlerin kazanıldığı, bir zarla hayatların karardığı yere, Vegas'a hoş geldin. Üst düzey bir nişancı oyunu arıyorsan Gangstar Vegas tam sana göre. Şunları seviyorsan bu oyun tam senlik: Aksiyon, silahla ateş etme, yarış oyunları, mafya oyunları, gangster oyunları, BŞN oyunları, üçüncü şahıs nişancı oyunları (ÜŞN), dövüş, aksiyon, suç, hız, MMA, gangster filmleri, Skillrex vb. Bu oyun Android 2.3 ve üstü ile işleyen akıllı telefonlarda destekleniyor.
  ----
   


  Yazan: Serhan
  avast bunu beğendi.
 2. kredi kartım olsa alırdım sonuçta emek var ama kredi kartı yok ki. genç nüfusta çogunda kredi kartı yok mecbur indirioz sitelerden
   
  Samsung ile gönderdi
 3. 1 TL yapmışken bedava yapsalar ya! İnsanlar pahalı olduğundan değil kredi kartı olmadığından indirmiyor.
   
  harmless07, Serhan ve AHKE bunu beğendi.

 4. Aynen o çok sıkıntı işte.

  MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
   
 5. Kartım var ama oyun tarzım değil :D bi hay day takılıyorum başka zaman yok :D
   
  Serhan bunu beğendi.
 6. Bedava olsa bile indirmem rezalet bi oyun
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Valla burdan gordum aldim saol :D dursun bi kosede
   
  Nexus ile gönderdi
  Serhan bunu beğendi.

 8. Rica Ederim :)

  MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
   
 9. Bunun yerine GTA 1 TL olsa ya
   
  Serhan bunu beğendi.

 10. Asla yapmazlar minecraft ve gta bu konuda en inatçı oyunlar.

  MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
   
Yüklüyor...
18/10/2018 - 00:00