Vegas Gangsteri v2.5.0q Android Gangster Oyunu

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayacağınız en iyi aksiyon oyunlarından birisi olarak Vegas Gangsteri v2.5.0q karşımıza çıkıyor. 25.3 MB kapasitesinde olan bu oyun Android 4.0 ve üzeri tüm cihazlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt