Vee rakibimiz belli oldu GALATASARAY / Steau Bükreş (Rom)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hellboy®

Hellboy®

Üye
    Konu Sahibi
GALATASARAY / Steau Bükreş (Rom)

kurt bey

kurt bey

Üye
Hem Galatasaray hem Fenerbahçe için şanslı bi kura oldu. Umarım bir iş kazası olmaz ve her 2 takımda adını şampiyonlar ligi gruplarına yazdırır.

ouSahin

ouSahin

Üye
Hem Galatasaray hem Fenerbahçe için şanslı bi kura oldu. Umarım bir iş kazası olmaz ve her 2 takımda adını şampiyonlar ligi gruplarına yazdırır.

+1:) katılyorum abime sırada Beşiktaş ve Kayseri var inş. zor rakipler gelmez

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galatasaray cekebılecegı en ıyı ve sanslı kurayı cektı dıyebılırız...

Fenerbahcenınde partizanı eze eze yenecegını dusunuyorum ;)

iki takımada başarılar

Dwyane_Wade

Üye
bence artık iki takımımızda şampiyonlar liginde diyebiliriz...

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
çok şanslı bir kura.. galatasaray turu geçebilir ama ciddi olmak kaydıyla.. başarılar diliyorum avrupadaki takımlarımıza..

KAFKAS KARTALI

Üye
iNŞALLAH geçen sene ki tromso faciasına dönmez. ki steau bükreş o takımdan daha iyi. yani ben belli olmaz diyorum. karşı takımı küçümserlerse o zaman yenilebilirler.
ama gönlüm galatasaray ın kazanmasından yana. gs ve fb ye başarılar. bjk ve ks İNŞALLAH rakipleri kolay bir takım olur. :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gs ın eleyecek gücü fazlasıyla var ;) Eleyeceklerini temenni ediyorum..

saygıLar

arslansem

arslansem

Üye
Çok büyük bi aksilik olmazsa Allah'ın izniyle eleyeceğiz...İlk maç dışarıda olsaydı daha iyi olabilirdi sanırım :islik herneyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt