Veda :)

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Veda :)
Babamın bu sabah ki " Sony Ericsson Xperia Neo V " Sürprizi ile aranıza veda etmiş bulunuyorum :) yine forumdayım lakin symbian bölümü üzülerek söylüyorumki ölmüştü. n97 telefonuma sadece 1 tane cfw bulabilmem hayal kırıklıgıydı. telefon gayet iyi android cidden başkaymış. aslında 2 yıldır samsung galaxy tab 10.1 im var ama ilgimi çekmemişti fazla android le ugrasmamıstım yatıyordu tablet. sony ericsson özellikle çocuklugumdan beri idolümdü zaten :) gönül isterdi " xperia z " bununlada yetinmek varmış :) şunu belirtmeliyimki 5 mp kamera olarak n97 deki lens i çok özleyeceğim. bu bile yerini tutmadı " hadi lan bi carl zeiss değilsin " dedirtti. 32 gb hafızası olmaması. özlüyorum n97 imi ya :) ama satmadım duruyor yine bir kenarda emektar :) sanırsam bu 8. sony ericsson'um :D aslında bu bile sıkıcı gelmeye başladı 1 saattir google play dayım " eee " demeye başladım. neyse kafanızı şişirmeyim ben buralardayım symbian a takılmam sadece :)

k300i
k500i
k750i
k660i
k900i
c905i
w995i
xperia neo v :)

hikmet366

hikmet366

Üye
hayırlı olsun

enterneoll

enterneoll

Üye
hayırlı olsun ama keşke neo v yerine neo olsaydı :)

Invoke

Invoke

Üye
Hayırlı olsun.

marist

marist

Üye
Hayırlı olsun. Güle güle.

Invoke

Invoke

Üye
hayırlı olsun ama keşke neo v yerine neo olsaydı :)

Tek fark kamerası diye biliyorum, gereksiz diğerinden daha pahalı.

- - - Eklendi - - -

@MUHAMMED DEDE
Evet hafızası az, 1gb hafıza var, onu da android yiyor zaten, bize kalan 400mb civarı olması lazım. 16gb ya da 32gb hafıza kartı şart :/

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
su an 8 gb taktım lakin yetecek gibi degil. Kamerası iyi degil rezalet diyebilirim. Video kalitesi iyi ama fotografa nazaran.

- - - Eklendi - - -

su an 8 gb taktım lakin yetecek gibi degil. Kamerası iyi degil rezalet diyebilirim. Video kalitesi iyi ama fotografa nazaran.

Akıncı

Akıncı

Üye
hayırlı olsun bende bırakacağım

esokmen

esokmen

Üye
Hayırlı bir veda kafan rahat olsun :)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Bende de Nokia C5-03 vardı. Lumia 920 ile s60v5 e veda ettim ama kamera mükemmel ya.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Hayırlı uğurlu olsun yolun düşerse yine bekleriz.

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
sar degeri yuksek o telefinun kanser olmada :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende de Nokia C5-03 vardı. Lumia 920 ile s60v5 e veda ettim ama kamera mükemmel ya.

Bende böyle veda etmek isterim

- - - Eklendi - - -

Babamın bu sabah ki " Sony Ericsson Xperia Neo V " Sürprizi ile aranıza veda etmiş bulunuyorum :) yine forumdayım lakin symbian bölümü üzülerek söylüyorumki ölmüştü. n97 telefonuma sadece 1 tane cfw bulabilmem hayal kırıklıgıydı. telefon gayet iyi android cidden başkaymış. aslında 2 yıldır samsung galaxy tab 10.1 im var ama ilgimi çekmemişti fazla android le ugrasmamıstım yatıyordu tablet. sony ericsson özellikle çocuklugumdan beri idolümdü zaten :) gönül isterdi " xperia z " bununlada yetinmek varmış :) şunu belirtmeliyimki 5 mp kamera olarak n97 deki lens i çok özleyeceğim. bu bile yerini tutmadı " hadi lan bi carl zeiss değilsin " dedirtti. 32 gb hafızası olmaması. özlüyorum n97 imi ya :) ama satmadım duruyor yine bir kenarda emektar :) sanırsam bu 8. sony ericsson'um :D aslında bu bile sıkıcı gelmeye başladı 1 saattir google play dayım " eee " demeye başladım. neyse kafanızı şişirmeyim ben buralardayım symbian a takılmam sadece :)

k300i
k500i
k750i
k660i
k900i
c905i
w995i
xperia neo v :)

Hayırlı olsun güle güle kullan

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye