Ve Melo Konuştu!

 • 23 Eylül 2013
 • 195 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Beşiktaş-Galatasaray maçının tartışılan ismi Melo, GS TV'ye açıklamalar yaptı. Felipe Melo olayları değerlendirirken ilk olarak kırmızı kart pozisyonunu yorumladı. Melo, "Şahsi fikrim pozisyon kırmızı kart değildi ama hakem yorumuna saygı duyuyorum. Her hakemin farklı yorumu olabilir" dedi. Saha içerisindeki olaylarla ilgili olarak ise Melo, "Saha içerisindeki olaylar bana bağlanmış; ancak olaylar kırmızı kart görmeden önce başlamıştı.
  Kırmızı kart görmeden önce sahaya giren taraftarlar vardı. Beşiktaş taraftarına saygım sonsuz ve onlara karşı yapmılmış herhangi bir hareketimin olduğunu düşünmüyorum" diye konuştu. Sadece Galatasaray değil diğer takım taraftarlarına da saygısı olduğunu söyleyen Melo, "Galatasaray taraftarıyla ayrı bir bağım var, onlara aşığım; ancak Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor taraftarlarına da saygım var. Formayı göstermem, Beşiktaş taraftarına karşı değil. Galatasaray taraftarına bağlılığımı gösteren bir hareketti.
  Geçen sezon Meireles kırmızı kart görüp atıldığında formasındaki Fenerbahçe amblemini göstermişti. O harekette de bir sıkıntı yoktu. Benim hareketimde de yoktu. Alınan kuraldan ötürü, Galatasaray taraftarının maça alınmamasına yönelik bir hareketti" ifadelerini kullandı. Melo sözlerini, "Saha içerisinde tabiki bir rekabet var. Ama saha dışında dostluğun kalması gerekir. Brezilya'da da aynı şekilde, Flamengo taraftarıyım ama diğer takım taraftarlarından da arkadaşlarım var. Burada da böyle yorumlanması lazım.
  Beşiktaş taraftarına karşı bir hareket yapmadım" diye bitirdi.
   


  Yazan: arslanla
  Son düzenleme: 23 Eylül 2013

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 04:03