Ve istediğim belgeler tamamlandı. bana yol göründü :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Ve istediğim belgeler tamamlandı. bana yol göründü :)
Bu gün elime istediğim belgeler geçti. Kurul verdiğim dilekçeyi kabul etti. Şuan için rahatım birazdan evime gidip önceden hazırladığım valizimi alıp planladığım bir haftalık kafa dinleme tatiline gidicem.

Bu kararı almamın en büyük sebepleri; evde olan kavgalar, huzursuzluk, baskı ve işimde yaşadığım bazı engeller normalde kendimi banlamak istemiyorum ama kendimi tutamayacağımı ve hırsımı belki burada çıkaracağım için bunu yapmakta mecburum çünkü boş yere birilerinin kalbini kırmak günahtır ben bunu kaldıramam. boşuna bu konu açılmadı http://www.maxicep.com/konu-disi/ozel-hayati-foruma-bulastirmak-273869.html bende buraya hislerimi, sinirimi yansıtmamak için belkide iyi bir karar alıyorumdur ve bu kararı alınca gerçekten çok sıkılacağıma eminim çünkü ben bütün gün genelde burada vakit geçiriyordum çünkü sadece burada beni anlayıp dinleyen değerli arkadaşlara sahip oldum.

sitede bir rahatsızlığım yok genel sebepler özel hayat ve baskıcı toplum elimde olsa bir dakka bile durmam ama elim kolum bağlı neyse isa en az bir hafta kaçar banlamamın en büyük sebebi yer tespitini engellemek :D

herkes hakkını helal etsin sonuçta hayatta herşey olabiliyor bir bakarsın yolda ölmüşümdür. burada 1 saniyenin bile garantisini veremiyoruz. Eğer varsa hakkım üzerinizde HELAL OLSUN

neyse şu bilgileri doldurayımda banlatayım... :bye2:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Yolun açık olsun :cry: :bye2:

u_cosar

u_cosar

Üye
Yolun açık olsun iyice dinlen :bye2:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bekliyoruz :(

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Konuyu Toplam 2 Kişi okuyor. (1
Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
Samsun55''*

:hmmm

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Güle güle :bye:

qirL1903

qirL1903

Üye
Vay bee sen de banladınya kendini :hmmm

aRdiLê

aRdiLê

Üye
Helal Olsun (. Sana İyi Tatiller.

Demek sende benim gibi yoLcusun neyse 1 hafta Sonra ALLAH Kısmet Ederse sen geLiyorsun ben birdaha giremeyeceğim :bye2:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Bu ara baya popüler oldu kendini banlamak :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kalan sağlar bizimdir ...
Herkesin kendi isteğidir . Yolunuz açık olsun .

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
işiniz rast gitsin allah a emanet olun geri dönemeyenlere helal olsun yolunuz açık olsun..

Dafny

Dafny

Üye
İyi dinlen kendine iyi bak :bye:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt