Ve Daum'un ipi çekildi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Ve Daum'un ipi çekildi!
Takımı şampiyon yapsa bile gönderileceği konuşulan Christoph Daum’la yollar kesin olarak ayrılıyor. 2005/06 sezonunun son haftasında şampiyonluğu kaybettikten sonra gönderilen ancak Başkan Aziz Yıldırım’ın, üst üste 3 yıl şampiyonluk sözünü yerine getirebilecek hoca olarak görüp tekrar göreve getirdiği Alman hocanın ipinin çekildiği belirlendi. Bu arada Trabzonspor ile oynanan maç öncesinde yaşanan bir gelişme, Daum’un takımı şampiyon yapsa bile gönderilmesinin planlandığını ortaya koydu. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin, ne yeni sezon planlaması, ne de kamp programı planlamasında Daum’a danışmadığı öğrenildi. Bu gelişmelere bir hayli şaşıran Christoph Daum’un, Almanya’daki dostlarına “Fenerbahçe’de daha önce de görev yaptım. Hem transferi hem kamp programını ben yapıyordum. Bu kez şoke oldum. Çünkü kimse bana bu konularda gelmedi. Herhalde beni gözden çıkardılar” diye dert yandığı öğrenildi. Daum’un ayrıca avukatına haber gönderip, kendisine gelecek muhtemel teklifleri değerlendirmesi yönünde direktif verdiği kaydedildi. Bu arada yeni sezona yeni bir teknik direktörle başlayacak olan Juventus’un, Alman teknik adamla ilgilendiği söyleniyor. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, hem transfere hem de yeni sezon programıyla bizzat Sportif Direktör Aykut Kocaman’ın ilgilendiği bildirildi. Sarı-Lacivertli ekipte önümüzdeki sezon teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı ise merak konusu...

Tarihi fırsatı kaçırdı
Başkan Aziz Yıldırım tarafından ikinci kez göreve getirilirken, takımı şampiyon yapacağına inanılan Daum, bir kez daha hüsran yaşatırken, büyük bir fırsatı da kaçırdı. Fenerbahçe, sezonu mutlu sonla noktalasa, Alman hoca da, Fenerbahçe’yi en çok şampiyon yapan teknik adam olarak tarihe geçecekti. Gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Daum’un elinde sadece Fenerbahçe’nin başında Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Avrupa’da en çok maça çıkan teknik direktör unvanları kaldı.

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Şimdi önemli olan Daumun gitmesi değil Daumun yerine kimin geleceği İnşallah İyi biri gelir.

haltie

haltie

Üye
Arogones Euro2008 takımın şampiyon teknik direktörü olarak geldi ispanya gol kralı alındı sorun başka yerlerde beşiktaşta aynı galatasarayda fenerbahçe en azından 2. oldu

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bu takım aykutla daha da kötü olur.
Klüpde para var fikir yok. Parayla rezil olmak buna denir .

'Davut

'Davut

Üye
Benim gönlümden her zaman 3 td geçiyor

1 ) Rıdvan Dilmen

2 ) Yılmaz Vural

3 ) Arthur Zico

Fenerbahçe için Başarılı bir sezondu...Ama oyunu 1-0 kitlemek için çalışan bir tddü....

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Rıdavn dilmenin gelmesi bencede doğru bir adım olur

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Rıdvan değilde bence Lucescu gelmeli ..Veya Scolari :D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
.Rıdvan değilde bence Lucescu gelmeli ..Veya Scolari :D

sanki dunyada başka teknik direktör yok lucescu muş.Türkiyeden giderken"Bu ülke çavuseskunun romanyasına benzedi"diyen birini mi takım başına getireceksiniz?.Ayrıca ya akrdeşim ne bu iş daum lucescu scolariden başka TD yokmu dunyada tovbe yarabbi.İnşallah bunlardan biri gelirde anadoludan başka bir şampiyon cıkar

haltie

haltie

Üye
her sene benzer adaylar göz önündekiler varken

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Bizim için çok daha iyi gelsin luce gelsin seneye kayseri şampiyon olsun

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
yeni teknik adamıyla yeni sezonda Fenerbahçe'ye başarılar ...:)

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Milliyetin haberine göre ya Lucescu ya Pellegrini ya da Martin Jol olacakmış 3üde süper :D:D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Zaten ne zaman biri kovulsa 3 büyükten hemen lucescu.Vay lucescu kadar kafanıza daş düsüsn emi:D

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
İnşallah gitmez. Sorun bence futbolcularda. (ÖRN: Kendi evinde 2-0 galipken 2-3 maçı vermek) Ha eğerki giderse inşallah Yılmaz Vural gelir. :)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah gitmez. Sorun bence futbolcularda. (ÖRN: Kendi evinde 2-0 galipken 2-3 maçı vermek) Ha eğerki giderse inşallah Yılmaz Vural gelir. :)

Yılmaz Vural gelse varya ben o sene fenerli olurum:DYılmaz vuralada helal olsun gerçekten çok iyi bir sezon geçirdi.Her maçıı ayrı bir futboz zevki.Açık açık takır takır top oynadı kasımpaşa.Helal olsun onada.İnşallah 3 buyukten birinin başında goruruz

Necmati

Necmati

Üye
hayırlısı olsun ben bi galatasaraylı olarak fener şampiyonlar liginde Türkiye yi temsil edceği için inş dengesi bozulmaz....

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
hayırlısı olsun ben bi galatasaraylı olarak fener şampiyonlar liginde Türkiye yi temsil edceği için inş dengesi bozulmaz....

Ben ön elemeyi gececeklerine inanmıyorum çok zorlu rakipler onları beklıyor.2. ön elemyı geçerler bir şekilde Avrupa ligine devam derler

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Ben bu sene içten inanıyorum ki eğer transferleri doğru bi şekilde yapıp aynı zamanda takımdaki kötü futbolcuları satarsak Şampiyonlar liginde çeyrek finale bile kalabileceğimizi düşünüyorum tabi burda teknik direktörün etkiside büyük Yılmaz Vural gelirse Kupayı bile alırız :D:D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
.Ben bu sene içten inanıyorum ki eğer transferleri doğru bi şekilde yapıp aynı zamanda takımdaki kötü futbolcuları satarsak Şampiyonlar liginde çeyrek finale bile kalabileceğimizi düşünüyorum tabi burda teknik direktörün etkiside büyük Yılmaz Vural gelirse Kupayı bile alırız :D:D
Nerde keşke gelse.Açık açık söyluyorum YILMAZ VURAL gelsin ben o sene fenerliyim arkadaş:D

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Hadi bakalım gelirde Fenerbahçemiz bir fenerli daha kazanır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt