Ve Carlos gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Ve Carlos gidiyor
[SIZE=+0][/SIZE]İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını kulübeden izleyen Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos son maçına çıkıyor.

[SIZE=+0][/SIZE]Roberto Carlos, Fenerbahçe’deki son maçına çıkıyor! Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Brezilyalı yıldız, bu hafta oynanacak olan Antalyaspor, ya da 8. haftadaki Gençlerbirliği maçından sonra takımdan ayrılıyor.

Sezon başından bu yana ülkesine dönmek isteyen ve bunu ocak ayı transfer döneminde gerçekleştirme kararı alan 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu bu kararını öne çekerek 1-2 hafta içinde Türkiye’deki macerasına son noktayı koyuyor. Carlos'un kararını öne çekmesinde etken ise Büyükşehir Belediyespor maçında yedek kulübesinde oturması oldu.

Real Madrid kariyeri boyunca sadece 2007 yılında bir kez yedek oturan efsane sol ayak bu duruma oldukça içerledi. Daum'un ne maç öncesi ne de maç sonrası kendisine yedek kalması ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmaması yüzünden Sambacı, Fenerbahçe ile ipleri kopardı. Maçın ardından Asbaşkan Murat Özaydınlı ile görüştü ve son kararını iletti.

Sambacı daha sonra telefonla İspanya'daki menajerini arayarak, "Artık Fenerbahçe'ye daha fazla verecek bir şeyim kalmadı. Buradaki işim bitti. Zaten yabancı kontenjanı sorunu var. Ocak ayını beklemeden ülkeme dönmek istiyorum. Bu işi en kısa sürede bitirelim" diyerek menajerini İstanbul'a çağırdı.

MENAJERİ YARIN GELİYOR

Futbolcunun menajeri de yarın İstanbul'a gelecek. Başkan Aziz Yıldırım ile yapılacak görüşmenin ardından iki tarafın anlaşarak ayrılması bekleniyor. Bu anlaşmanın ardından da Brezilyalı yıldız ya Antalya ya da Gençlerbirliği maçından sonra Türkiye'den ayrılarak Brezilya'ya dönecek.

SADECE MANİSA MAÇINDA 90 DAKİKA SAHADA KALDI

Fenerbahçe'ye 2007-08 sezonunda İspanya'nın dev kulübü Real Madrid'den transfer olan Roberto Carlos, ilk yılında 22 lig maçına çıktı ve 2 gol attı. Geçen sezon 34 maçın 32'sinde ilk 11'de çıkan, bunların 30'unda 90 dakika forma giyen Brezilyalı, 4 de gol kaydetti.

ZICO GİTTİ, BİTTİ

Bu sezon ligde 4 maça çıkan Carlos, sadece Manisa maçında 90 dakika sahada kalabildi. İlk senesinde 7 Şampiyonlar Ligi maçına çıkan Carlos, 2008-09 sezonunda ön eleme de dahil olmak üzere Devler Ligi'nde 7 maçta oynadı. Bu sezon ise Fenerbahçe'nin Honved, Sion ve Twente maçlarında toplam 172 dakika görev yaptı.

Kaynak=MİLLİYET GAZETESİ

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Baştan aşağı yalan , düzmece haber kesinlikle bence..

Elle tutulur bir doğruluk göremiyorum.

Hem kaynak hem de içerik bunu, kabak gibi belli ediyor bence..

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin gibi olabilir ama ben gazeteyi gezerken gördüm ve paylaşayım dedim biliyorsunuz inanmak da sizin elinizde inanmamakta :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
doğru bir habere benzemiyor..şu vakitte hiçbir futbolcu gitmez..

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
doğru bir habere benzemiyor..şu vakitte hiçbir futbolcu gitmez..

televizyonda da çıktı carlosun eşi Brezilya'da yaşamak istiyormuş bunu da yönetime bildirmiş ama yönetim sezon sonunda ayrıl demiş

Brezilya'da oynanan ligle burda oynan lig arasında fark var burda daha başlarken 15. haftaydı sanırsam orda onun için gidebilir :):oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
yalanlama geldi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
DiaBLoS™;1656824' Alıntı:
Baştan aşağı yalan , düzmece haber kesinlikle bence..

Elle tutulur bir doğruluk göremiyorum.

Hem kaynak hem de içerik bunu, kabak gibi belli ediyor bence..

:oke:

<~STaT!c-X~>

Üye
Bence yalan bir haber.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt