Ve beşiktaşlı taraftarlar eyleme geçiyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MiCoX

Üye
    Konu Sahibi
Ve beşiktaşlı taraftarlar eyleme geçiyor..

BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR, PFDK'NİN ALDIĞI SAHA KAPATMA CEZASINI PROTESTO EDECEK.

beşiktaşlı taraftarlar, PFDK'yi protesto etme kararı aldı. Taraftarlar bugün Futbol Federasyonu'nun Levent'teki binasının önünde toplanarak Federasyona tepkilerini belirtecek. Beşiktaş taraftar siteleri tam taraftarları protesto gösterisine davet etti.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bence protesto yanıtsız kalır çünkü diğer kuluplerin itiraz edeceğini düşünüyorum başta Fenerbahçe olmak üzere...

onur_poy

Üye
bence de protesto bir işe yaramaz çünkü fedarasyon da fenerbahce yanlısı gibi duruyo aksi bir karar çıkacağını hiç sanmıyorum

Caine

Caine

Üye
bu federasyon şimdiye kadarki en dandik ve en bozuk işleyen yönetime sahip ve bazen yanlı olduklarınıda salakça ve bariz şekilde belli ediyolar ;)

glegend89

Üye
fener maçında adam vuruldu, 1 maç verdiler şaka gibi, yok dışarıdan dürbünlü tüfekle vurdular fln diyodu aziz yıldırım. heralde 7 maç verdiler, gülerken yazdıkları için 1 gibi gözüktü

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O adamın nasıl vurulduğu hala belli değil..

Statta silah sesi yok, ateş eden birini gören yok, silahla kaçan birini gören yok... Ortada ne var sadece şu..

Statta vuruldum diyen bir vatandaş...

glegend89

Üye
evet, adam diyo ki, arkadaşlar beni vurun ben stada gdip fenerin sahasını kapattıracağım... atatürk olimpiyat stadı bu ya, çevrede boş araziden başka bişey yok. ayrıca kapıları açtıran yönetim yüzünden arama olmamış, silah böyle girmiş, adam da vurup kaçmış. gol olduğunda o stadda o GOOOOL sesinden top atsan duyulmaz...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
O olayda bir iş var ama.. :wacko:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bencede bi is var..ama ne ldugu belli olmadı

CooL'n'Quiet

Üye
karar doru sahaya şiş atıyosan neden saham kapatıldı demiceksin :b

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by ardadoganer@Sep 9 2005, 09:44 PM
karar doru sahaya şiş atıyosan neden saham kapatıldı demiceksin :b
[post=160963]Quoted post[/post]​

yani..fener yapınca oluyorr. bisi onlar yapınca olmaz..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Karar doğru inş izmire verirler... :ehe:

ruh hastası

ruh hastası

Üye
arkadaşım beşiktaş seyircisi ne yaptı alt tarafı diyarbakır futbolcusu ve teknik heyetine sahaya şiş fırlattılar bide birkaç taraftar sahaya inip oyuncuları tartaklamaya kalktı bunları fenerde yapsa aynı cezayı alır neden bu kadar büyütüyorsunuz olay ortada yapılan yanlış ve ceza doğru

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 9 2005, 10:08 PM
[post=160981]Quoted post[/post]​

bencede versinler yaw..fenerin macını izleriz bari artık istanbuldakiler 2 yarı bekler artık :ehe: nede olsa fener evinde oynuyo gibi olacak :ehe: izmirde fazla bjk taraftarı yok

glegend89

Üye
Originally posted by ruh hastası@Sep 9 2005, 10:11 PM
arkadaşım beşiktaş seyircisi ne yaptı alt tarafı diyarbakır futbolcusu ve teknik heyetine sahaya şiş fırlattılar bide birkaç taraftar sahaya inip oyuncuları tartaklamaya kalktı bunları fenerde yapsa aynı cezayı alır neden bu kadar büyütüyorsunuz olay ortada yapılan yanlış ve ceza doğru
[post=160987]Quoted post[/post]​
kaleci ömerin kafasına tokmak fırlatan kimdi? bu arada o şiş değil, davulu gelme aleti, haberin olsun:)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by dimitradon+Sep 9 2005, 10:23 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(dimitradon &#064; Sep 9 2005, 10:23 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Sep 9 2005, 10:08 PM
[post=160981]Quoted post[/post]​

bencede versinler yaw..fenerin macını izleriz bari artık istanbuldakiler 2 yarı bekler artık :ehe: nede olsa fener evinde oynuyo gibi olacak :ehe: izmirde fazla bjk taraftarı yok
[post=161004]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Ama ev sahibi BJK olacağı için , taraftar çoğunluğu BJK yana olacak ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tarafsız saha olduğu zaman böyle birşey geçerli değil diye biliyorum.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dün Lig TV&#39;de Tahkim Kurulu Eski Başkanın ağzından Canlı Tel Bağlantısında duydum ;)

FB , %5 Kontenjan kullanabilecekmiş sadece :(

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 10 2005, 04:49 PM
Dün Lig TV&#39;de Tahkim Kurulu Eski Başkanın ağzından Canlı Tel Bağlantısında duydum ;)

FB , %5 Kontenjan kullanabilecekmiş sadece :(
[post=161770]Quoted post[/post]​

olsun izmire toplasalar okdar bjk toplanmaz...

ve biz fenerliler bjk li olarak gireriz...:ehe:

ayrıca tarafsız saha diolar ..ne anlama geliyo ki %5 fenere verilecegi ozman evinde oynuyo..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ama bir takımın kendi atmosferi , kendi sahası gibisi de yok. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...