Ve Alex heykeli açıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Ve Alex heykeli açıldı

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex de Souza'nın taraftar tarafından yaptırılan heykeli Yoğurtçu Parkı'nda yapılan tören ile açıldı. Binlerce sarı-lacivertli taraftarın yer aldığı törende ayrıca sarı-lacivertli kulübün teknik direktörü Aykut kocaman da katıldı.Saat 14:00'te başlayan törende bir konuşma yapan Brezilyalı yıldızın oldukça duygusal olduğu gözlendi. Alex törende şöyle konuştu: "Her şeyden önce burada benim bu ülkeye gelmemde, burada olmamda pay sahibi olanlara teşekkür ediyorum. Hayat arkadaşım, eşime teşekkür ediyorum. O olmasaydı kendi ülkemizin dışında bu kadar baskı altındayken dayanamazdım. Şu anda Yönetim Kurulu'nda olmayan ama benim buraya gelmemde büyük pay sahibi olan, beni buraya gelmemde yardımcı olan Hakan Bilal Kutlualp'e de teşekkür ediyorum. Ayrı bir şekilde de Başkanımız Aziz Yıldırım’a çok teşekkür ediyorum. İnsanlığıyla, kişiliğiyle bana göre çok doğru bir kişidir. Sıkıntımız olduğunda odasına çağırıp her zaman yardımcı olmuştur. Tüm takım arkadaşlarıma teşekkürler.

Aynı zamanda beraber çalıştığımız hocalarımıza da teşekkürler. Daum’a ayrı bir parantez açıyorum. Bana yol gösteren bir kişi oldu. Her zaman Zico gibi olmak istedim Aragones de saygı duyduğum kişilerden biri. Aykut Kocaman’a da ayrıca teşekkürler. Bu zor Aykut hoca olmasaydı olmazdı. Buraya gelmem için benimle konuşanlar bana hep yardımcı oldular. Taffarel ve Luciano bana hep Fenerbahçe’yi güzel anlattılar. İlk anlattıklarında inanmadım ama gelince gördüm. Bu taraftarların takımlarına böyle ölürcesine nasıl aşık olduklarını gördüm. Oynadığım sürece bu forma için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Burada aynı yine aynı yerde Lefter’in de heykeli var. Onunla tanıştığım gün hayatımın en önemli ve en güzel günlerinden biriydi. En büyük minneti de siz taraftarlara borçluyum. Fenerbahçe’ye bana sizlerinden önünde oynama fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum. Hala ‘bu heykel için ne yaptım’ diye soruyorum kendime. Ben bu büyük kulübün küçük bir parçasıyım. Kendimi kimseden büyük görmüyorum. Bütün emeği geçen herkese, sevgiden saygıdan dolayı kalbimin en uç köşesinden teşekkür ediyorum.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Allahına kurban efsane kralalex ...;)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
biz hagi nin anıtını yaptırmadık adamlar alexin heykelini açtılar :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O sizin vefasız bir klüp olduğumuzu gösterir ... ;)

Madem yapmıyorsun yapana da sesin çıkmayacak . :)

BYFECI

BYFECI

Üye
Hayırlı Olsun :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt