Ve Adaylar listelerini açıkladı .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ve Adaylar listelerini açıkladı .
Yıldırım ve Kalkavan'ın yönetim kurulu listeleri şöyle:

BAŞKAN: AZİZ YILDIRIM
ASİL ÜYELER: Nihat Özdemir, Ali Koç, Vedat Olcay, Abdullah Kiğılı, Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı, Mithat Yenigün, Şekip Mosturoğlu, Cihan Kamer, Mahmut Uslu, İlhan Ekşioğlu, Alaeddin (Ali) Yıldırım, Serhat Çeçen, Ömer Temelli
YEDEK ÜYELER: Hüseyin Ersan Topbaş, Semih Özsoy, Ünal Uzun, Turhan Şahin, Hakan Dinçay, Yasemin Merçil, Emin Gürhan İskender

BAŞKAN: Şadan Kalkavan:
ASİL ÜYELER: Mehmet Nazif Günal, Mehmet Cengiz, Tanıl Küçük, Bayram Aslan, Mehmet Torun, Ali Özcan, Hakan Bilal Kutlualp, Celalettin Bilgiç, Orhan Keçeli, Mehmet Yıldırım, Yavuz Kayral, Hakan Şen, Erol Yücel, Selim Soydan
YEDEK ÜYELER: Aram Markaoğlu, İrfan Karakaş, Cumhur Kuter, Adem Köz, Sedat Esinduy, Mesut Tümay, Hürer Fethi Gündüz

YILDIRIM 6 YENİ İSMİ YÖNETİM KURULUNA DAHİL ETTİ
Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu listesine 6 yeni ismi dahil etti.
Bir önceki yönetim kurulundan istifa eden İlhan Ekşioğlu ve görevinden ayrılan yedek üye Rahmi Eyüboğlu'nun yokluğunda, dönemini 2 eksikle tamamlayan Aziz Yıldırım, yönetim kurulundan 4 ismi çıkarıp 6 kişiyi dahil etti.

Yıldırım, bir önceki yönetiminde yer alan Tahir Perek, Faruk Neşet Yalçın, Tuncay Uzun ve Ercan Karasu'yu çıkarıp, Abdullah Kiğılı, Cihan Kamer, İlhan Ekşioğlu, Hüseyin Ersan Topbaş, Yasemin Merçil ve Emin Gürhan İskender'i yeni yönetimine dahil etti.

ABDULLAH KİĞILI
Fenerbahçe Kulübü'nde 13-14 Haziran 1998 tarihlerinde yapılan olağanüstü genel kurulla Aziz Yıldırım başkanlığındaki yönetim kurulunda yer alan Abdullah Kiğılı, 9 yıl sonra yeniden Yıldırım yönetimde yer aldı.

İLHAN EKŞİOĞLU İSTİFA ETMİŞTİ
Aziz Yıldırım yönetimine ilk kez 30 Haziran-1 Temmuz 2001'deki olağanüstü genel kurulda yedek üye olarak seçilen İlhan Ekşioğlu, bu tarihten sonraki bütün seçimli genel kurullarda Yıldırım'ın listesinde yer aldı. Bir önceki yönetim kurulundan istifa ederek ayrılan Ekşioğu, yeniden yönetim listesine dahil oldu. Fenerbahçe Yönetim Kurulu, 30 Ekim 2006 tarihinde Ekşioğlu'nun istifasını kabul etmişti.

KADİR TOPBAŞ'IN OĞLU YÖNETİMDE
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğlu Hüseyin Ersan Topbaş da Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu yedek üyeler listesinde bulunuyor. Sarı Lacivert Derneği'nin eski başkanı Yasemin Merçil de yönetim kurulu yedek listesinde yer alırken, Cihan Kamer ve Emin Gürhan İskender de ilk kez Aziz Yıldırım yönetiminde yer alan isimler oldular.

Ligtv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt