vawe 2 s8530 a android yükleyebiirmiyim ?? bada hayal kırılığı yarattı ...

Sponsorlu Bağlantılar

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
vawe 2 s8530 a android yükleyebiirmiyim ?? bada hayal kırılığı yarattı ...
arkadaşlar telefon 1 aydır satılık ama alıcı bulamıyorum eger android yukleme imkanım varsa yardımcı olursanız sevınırım ?? badayı beklemekden nefret gedi artık :(

Türe

Türe

Üye
sadece wave e yukleniyor diye biliyorum su an icin , Yanlisim varsa duzeltin , wave 2 icin de calismalar suruyo sanirim fakat bence zorlamaya degmez her ne olursa olsun.

berkcombil

Üye
arkadaşlar telefon 1 aydır satılık ama alıcı bulamıyorum eger android yukleme imkanım varsa yardımcı olursanız sevınırım ?? badayı beklemekden nefret gedi artık :(
Kaça satmayı düşünüyorsun cihazı?

nidforspid

nidforspid

Üye
wave e android yükleniyor ama gsm çalışmıyor sadece oyun tema pro yüklersin artı pili içiyor

bence direk sat imkanın varsa aynısını yapardım

enteran

Üye

Eğer beklemekten kastın bada 2.0 'ı beklemek ise ben betasını geçen ay yukledim ve halen kullanımda. Baştan pil çabuk bitiyordu ama şimdi iyi. Başka da hiçbir sorunu yok, özellikle de internet adres çubuğunun gözüme gözüme girmesinden kurtuldum. Bir de mailleri, mesajları, facebook'u v.s. anında haber veren social hubs çok iyi. Allshare (bilgisayardaki videoları, müzikleri wireless üzerinden izleyip dinleme) özelliği de kolaylaştırılmış.
İnternette biraz ararsan wave 2'ye bada 2.0 yuklemek ile ilgili kaynaklar mevcut. Özellikle sırf bu işe yoğunlaşmış bada ile ilgili bir türk sitesi var. İsmini reklam olmasın diye yazmıyorum ama aradığında karşına çıkacak tek bir site var.
Sen de bada 2.0'a geç kurtul.
Android'in yerini tutmaz ama elindeki şartlarda yapılabilecek en iyi şey bu.
Şu an bada 2.0'da Asphalt 6 HD gibi birkaç bedava oyun var (sonradan ücretli olacağını tahmin etmek zor değil).
Kaybedeceğin şeyler ise Asphalt 5, Sygic Mobile Maps (navigasyon).
Bada 1.2'de var mıydı hatırlamıyorum ama, Bada 2.0'da, gelen arama, mesaj ve maillerin Türkçe sesle kimden geldiğini rehberden söyletme özelliği var (ayarlardan açılıyor) o da çok hoş.
Bu şekliyle (Bada 2.0 olarak) eşime (ve çocuklara) verip kendime Android yüklü bir telefon aldım (HTC) :)
İndirimdeyken telefona bir iki Gameloft (Nova, Splinter Cell v.b.) oyunu yüklemiştim (şu anda 4 TL), çocuklar da telefondaki oyunlara takılıyordu.
Böylelikle, el değiştirdiğinden dolayı ben telefonumun kurcalanmasından kurtuldum, eşim de eski çöp telefonundan kurtuldu.
Android'te bol oyun olduğu için çocuk yeni telefonuma da sulanıyor ama pışııııkkkkk :)

• Beğen
Tepkiler: TayLorSwift

enteran

Üye
... Kaybedeceğin şeyler ise Asphalt 5 ...

Bada 2.0'a geçtikten sonra asphalt 5, assasins creed gibi oyunları kies, uyumsuz diye listede göstermiyordu, ben de tekrar yükleyemiyordum. Çocuklar da söylenmeye başlamıştı.

Hatta ben bu oyunları daha önce bada 1.2 döneminde satın almıştım ve paramın da boşa gittiğini düşünüyordum (Bada 1.2'ye dönmek istemiyorum çünkü).

Sonra sipariş listem aklıma geldi ve bunun gibi satın aldığım diğer oyunları da ordan seçerek yükle deyince %80'i yüklenip çalıştı. Ama hala hiçbir şekilde kies'te ve telefonun samsung apps'inde karşıma çıkmıyorlar. Hatta Bada 2.0 olduğunu görmesin diye telefonu söküp oturumu kapatıyorum, telefonu Wave I, Wave III falan seçiyorum, yine de listeye gelmiyorlar. Halbuki Bada 1.2'de olduğu Bada 2.0'da da bu oyunların çoğu çalışıyor.
Ben paramı kısmen kurtardım ama bu Samsung ne yapmak istiyor, para kazanmak-kazandırmak istemiyor mu? Önceden yüklemesem, bu oyunların varlığından bile haberim olmayacaktı ?!
Arkadaşlara tavsiyem, Bada 2.0'a geçmeden önce yüklemek istediklerini baştan yüklesinler, alışveriş listesine geçebilmesi için.
Ancak Avatar reset atıyor, Blades of Fury de açılıp hemen kapanıyor, denemeyin... Diğerleri çoğunlukla çalışıyor.
Hepsini henüz test edemedim, sıcak sıcak yazdım...

ceycey111

ceycey111

Üye
Bada 2.0'a geçtikten sonra asphalt 5, assasins creed gibi oyunları kies, uyumsuz diye listede göstermiyordu, ben de tekrar yükleyemiyordum. Çocuklar da söylenmeye başlamıştı.

Hatta ben bu oyunları daha önce bada 1.2 döneminde satın almıştım ve paramın da boşa gittiğini düşünüyordum (Bada 1.2'ye dönmek istemiyorum çünkü).

Sonra sipariş listem aklıma geldi ve bunun gibi satın aldığım diğer oyunları da ordan seçerek yükle deyince %80'i yüklenip çalıştı. Ama hala hiçbir şekilde kies'te ve telefonun samsung apps'inde karşıma çıkmıyorlar. Hatta Bada 2.0 olduğunu görmesin diye telefonu söküp oturumu kapatıyorum, telefonu Wave I, Wave III falan seçiyorum, yine de listeye gelmiyorlar. Halbuki Bada 1.2'de olduğu Bada 2.0'da da bu oyunların çoğu çalışıyor.
Ben paramı kısmen kurtardım ama bu Samsung ne yapmak istiyor, para kazanmak-kazandırmak istemiyor mu? Önceden yüklemesem, bu oyunların varlığından bile haberim olmayacaktı ?!
Arkadaşlara tavsiyem, Bada 2.0'a geçmeden önce yüklemek istediklerini baştan yüklesinler, alışveriş listesine geçebilmesi için.
Ancak Avatar reset atıyor, Blades of Fury de açılıp hemen kapanıyor, denemeyin... Diğerleri çoğunlukla çalışıyor.
Hepsini henüz test edemedim, sıcak sıcak yazdım...

yüklediğiniz yazılım tam sürümmü betaysa normaldir
satın aldığınız ürünleri bir yıl içinde istediğiniz kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz
asphalt 6 çıktığı için 5 i kaldırmış olabilirler
o dediğiniz hatalar tam sürümle ve ilerdeki güncellemelerle düzelecektir

Üst Alt