Tavsiye Vatan Bilgisayardan alınan İphone 6 garantisi

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Vatan Bilgisayardan alınan İphone 6 garantisi
Arkadaşlar merhaba. Bundan 5-6 ay önce İphone 6 almıştım. Çok şükür şimdilik problem olmadı ama nette bir takım şeyler duydum. Vatan Bilgisayardan alınan iphonelar distribütör garantili diye. Alırken bana ordaki arkadaş Apple store garantili demişti. Hiç vatandan iphone alıpta garantilik olan var mı aranızda?

Enes

Enes

Üye
arkadaşımın telefonu ofis iletişime gitti vatan bilgisayardan almıştı. Hatta cihaz geleli 1 hafta ancak oldu.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vatan Bilgisayardan Aldığın Hİçbirşeyde Sorun Olmaz.Özellikle Garantide Kesinlikle Öyle Bişey Yok Olamazda O Kadar Büyük Bir Firma İsminin Zedelemez 10 Liradan Dolayı Cihazda Sorun Çıkarsa Al Faturanı Doğru Appleye Git Bakarlar

sebo7

sebo7

Üye
vatandan geçen gün bir ram almaya gittim adamın biri kapıda duruyordu elinde fatura telefon almış gelene geçene almayın burdan bişey beni madur ettiler siz madur olmayın diye herkese söylüyordu :) bende ram alacaktım vazgeçtim gerçi benm sebebim çok pahalı gelmesiydi ama yinede söylemek istedim :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
vatandan geçen gün bir ram almaya gittim adamın biri kapıda duruyordu elinde fatura telefon almış gelene geçene almayın burdan bişey beni madur ettiler siz madur olmayın diye herkese söylüyordu :) bende ram alacaktım vazgeçtim gerçi benm sebebim çok pahalı gelmesiydi ama yinede söylemek istedim :D
Hani Tecrubeniz Olmadığı İçin Bilmiyorsunuz AMa Gidin Teknosadan Yada Başka Mağazadan Birşey Alın Geri Vermeye Kalkın Bakalım Geri Verebilecekmisiniz? Bİr Deneyin Bakın Nasıl Elinizde PAtlıyor Ama Vatandan Al Eve Gİt Aç Tipimi HOşuna Gitmedi Geri Ver Hiç Sorun Değil Alırlar Kaç Kerede Aldım Geri Verdim Ekran Kartı Aldım 1 Hafta Sonra Gittim Geri Verdim Orası Her Zaman En Ucuz En İYi Hizmet Verilen Yerdir Başka Mağazalar İle Kariştirmayın Bir Teknosaya Gitsen PC Alsan Adamlara 8 GB RAM De Ne Olduğunu Bİlmezler Daha Ama Vatanbilgisayardaki Elemanlar A Dan Z ye NE Sorarsan Bilirler Adamlar İşin Uzmanı Olmuşlar Artık Başka MağazalardaAdamlar Senden Kaçar Bişey Almayacak Olsan Vatan Bilgisayarda Almayacak OlsanBile İlgilenirler Seninle Konuşurlar

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Yani benim merak ettiğim ürünü geri alıp almaması değilde gerçekten apple garantili olup olmaması.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Seglopsi

Seglopsi

Üye
vatan bilgisayar yanlis satis yapmaz diye biliyorum. kac urun aldiysam hicbirinden pisman olmadim. gerek iadede gerekse garantide sorun yasamadim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. Yani benim merak ettiğim ürünü geri alıp almaması değilde gerçekten apple garantili olup olmaması.
Gerçekten Elma Garantili Kardeşim Vatan PC Öyle Bir Hata Yapmaz 10 Kuruşdan Dolayı Böyle Birşey Yapmaz Merak Etme Kıyıdaki Köşedeki Dükkanalr Gibi Değil :)

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Hepiniz adamsınız ulan :ehe:tebessüm:

Sarangni

Sarangni

Üye
Yukarıda demişsiniz ki Distribütör Garantili zaten Distribütör Garantisi üretici garantisi demek oluyor. Sonuçta ithalatçı Firma garantili değil. Esasında sa yazdığınız şeyin için de cevabı da var. Distribütör Grantisi=Resmi Garanti, Üreticisi Grantisi :)

hikmet366

hikmet366

Üye
Teknosa dan s6 almıştım 10 gün geçmedi kadın servise yolladı almadı telefonu samsung servisi onayladı gittim teknosa dan sıfır telefon alacağım yere para iadesi aldım gittim vatan dan aldım s6 yi

ve şarj kablosu kırıldı servise erdim yenisini aldım

Teknosa da okadar. ... kötü bir yerki s6 nin kablosuz şarj standardı hediye idi onu 1 ay oldu hala vermedi her hafta arıyorum ya telefon a bakmazlar yada o işten anlamayan birileri ile Beni konusturdular 1 hafta içinde gelcek gelcek dediler gelmedi .

Teknosa dan birşey almayın abi pişman olursunuz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yeumyang

yeumyang

Moderator
Teknosa dan s6 almıştım 10 gün geçmedi kadın servise yolladı almadı telefonu samsung servisi onayladı gittim teknosa dan sıfır telefon alacağım yere para iadesi aldım gittim vatan dan aldım s6 yi

ve şarj kablosu kırıldı servise erdim yenisini aldım

Teknosa da okadar. ... kötü bir yerki s6 nin kablosuz şarj standardı hediye idi onu 1 ay oldu hala vermedi her hafta arıyorum ya telefon a bakmazlar yada o işten anlamayan birileri ile Beni konusturdular 1 hafta içinde gelcek gelcek dediler gelmedi .

Teknosa dan birşey almayın abi pişman olursunuz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Sony z3 compact almıştım vatandan yorumları okuyunca iyiki teknosadan almamışım diyorum çünkü ben teknosadan alacaktım arkadaş vatandan alalım demişti almıştık

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Sarangni

Sarangni

Üye
Mağazadan inceler internet alırım ki ilk 15 gün koşulsuz iade gibi bir yasal hak var. En iyi mağazadan bile olsa almam.

Bir defa Teknosa tablet aldım. Eve geldim açtım ölü piksel var. Götürdüm ölü piksel gösterdim nokta kadardı cihazı anında değiştirip sıfırını kontrol edip verdiler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mağazadan inceler internet alırım ki ilk 15 gün koşulsuz iade gibi bir yasal hak var. En iyi mağazadan bile olsa almam.

Bir defa Teknosa tablet aldım. Eve geldim açtım ölü piksel var. Götürdüm ölü piksel gösterdim nokta kadardı cihazı anında değiştirip sıfırını kontrol edip verdiler.
Her Mağazada Öyle Bişey Yok İşte Uğraşma Gidip Vatandan Al 14 Gün İçinde Yine Geri Ver : D

Sarangni

Sarangni

Üye
Her Mağazada Öyle Bişey Yok İşte Uğraşma Gidip Vatandan Al 14 Gün İçinde Yine Geri Ver : D

Benim tercihim hep internet alışverişten yana. Bunu Vatan, Teknosa vs fark etmiyor. Hiç hayal kırıklığı yaşamadım. Yasal sınırlar için de iadesi de çok kolay. Adamlar niye iade ediyorsunuz diye soramıyor bile. Hem internette daha avantajlı fiyatlar ile almak da mümkün.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim tercihim hep internet alışverişten yana. Bunu Vatan, Teknosa vs fark etmiyor. Hiç hayal kırıklığı yaşamadım. Yasal sınırlar için de iadesi de çok kolay. Adamlar niye iade ediyorsunuz diye soramıyor bile. Hem internette daha avantajlı fiyatlar ile almak da mümkün.
Fiyat Performans Olarak Özellikle OEM Konusunda Kesinlikle Vatan Bilgiyasardan Ucuza Satan Yer Yok Zaten Elektronik Diğer Aletleri Dersen Amenna :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ıphone ürünleri nereden alındığına bakılmaz orijinal olduğu sürece yurt dışından getirmiş olsanız dahi apple store garantilidir yani vatanda bir sorun çıkarsa çıkmazda apple her türlü bakar zaten ilk gitmeniz gereken yerde apple store olmalı

Üst Alt