vaseka dövüş sporlarının türkçesi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vaseka

Üye
    Konu Sahibi
vaseka dövüş sanatı ülkemizdeki budist ve taoist dövüş sporlarına karşı bir duruştur.İnsanlarımıza bu sporların onların dillerini ve dinlerini kullanmadanda yapılabileceğini anlatmaktır.Tekmeyumruk ve yakın dövüş tekniklerinin olduğu kullanılan dilin türkçe ve davranış biçimlerinin (selam ve disiplin kuralları) kendi kültürümüze göre belirlendiği kültürel yozlaşmaya musade edilmeyen kendine güvenen tarihini öğrenen VAtanını ve milletini SEven insanımızın KAvgasıdır.:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt