Vampir yarasalar can alıyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi

İnsan Kanıyla Beslenen Vampir Yarasalar Çok Tehlikeli Olmaya Başladı. Isırılan 38 Kişi Öldü.

Türkiye'de keneler, Güney Amerika ülkelerinden Venezuella ve Peru'da vampir yarasalar can alıyor. Genellikle uyuyan insanların kanını emerek beslenen vampir yarasalar, son zamanlarda son derece tehlikeli olmaya başladı.
Son iki yılda vampir yarasa tarafından ısırılan insanlar ölmeye başladı. Sadece bu yılın ilk 7 ayında 38 Venezuellalı, vampir yarasa tarafından ısırılmaları sonucunda hayatını kaybetti.

Olaya el atan Amerikalı uzmanlar, vampir yarasaların artık en tehlikeli virüslerin taşıyıcıları haline geldiklerine dikkat çekerek, "Venezuella'daki ölümler, kuduz mikrobu taşıyan vampir yarasalar yüzündendi. Artık hastalıklara neden olan virüsler eskisine göre çok daha fazla. Vampir yarasalar bunlara direnç kazandı ama insanlar direnç geliştiremedi" dediler. Mukuboyna köyünde geçen yıl vampir yarasalar tarafından ısırılan 80 çocuk, menejit olup hayatlarını kaybetmişlerdi
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Ben Yalnızca Hayvanlara Saldırıyorlar Sanıyordum..
Bilgi İçin Sağol.. :oke:
 
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
:cool
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt