Vampir kız ayinlerini anlattı ..

 • 29 Ekim 2010
 • 619 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Satanistlerden sonra vampiristler çıktı. İnanışları daha da tuhaf. Atalarının Kabil olduklarına inanıyorlar. İçlerinden biri ayinlerini anlattı.
  Türkiye'nin gündemine Şehriban Coşkunfırat'ın öldürülmesiyle gelen satanizm akımından sonra gençler arasında şimdi de vampirizm modası çıktı. İnternet üzerinden buluşan gençler, kan simsarlarından aldıkları kanla ayin yapıyor.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü kendilerini 'vampirist' olarak tanımlayan gençlerin kurduğu internet sitelerini merceğine aldı.

  VAMPİRE DÖNECEKLERİNE İNANIYORLAR
  Gençler arasında yaygınlaşan bu akıma katılanlar bir gün 'vampirler'in geleceğine ve kendilerinin de vampire dönüşeceğine inanıyor. Kimliklerini deşifre etmek istemedikleri için ayinlerini de güvendikleri insanlarla, küçük gruplar halinde düzenliyorlar.

  SAYILARI 1800'Ü BULDU
  Yaklaşık 40 site üzerinden haberleşen gençlerin sayısı 1800'ü buldu. Üst düzey bir Emniyet yetkilisi ise konuyla ilgili şunları söyledi; 'Satanist gruplar dağıldı. Şimdi yeni tehlike vampirist gruplar. Hareketleri inceleniyor. Kendi aralarında yaptıkları yazışmalar korkutucu boyutta. Şu ana kadar her hangi bir olaya karıştıklarını tespit etmedik. Özellikle gençlerimiz bu tip sapkınlıklara kanmamalılar' diye konuştu.

  50 TL'YE KAN ALIYORLAR!
  İLK VAMPİR KABİL'Dİ!
  İŞTE VAMPİR KIZIN ANLATTIKLARI;


  İLK VAMPİR KABİL'Dİ

  Bir gün gerçek bir vampirin kendisini ısırmasını bekleyen gençlerden 25 yaşındaki A.K., vampirizmi ve ayinlerini anlattı. Grafik tasarımcısı olarak çalışan, Bakırköy'de oturan 25 yaşındaki A. K. 'Bizim inancımıza göre ilk vampir kardeşini öldüren Adem'in büyük oğlu Kabil'dir. Ona af dilemesi istendiğinde o bu affı kabul etmedi ve kendisine kendi ırkının kanını içmek ve güneşi görememe cezası verildi. Bizim atamız Kabil'dir.

  VAMPİRLER GELİP BİZİ ISIRACAK

  Vampirler gelip bizi ısıracak. Ayin için haftada bir yalnız yaşayan bir arkadaşımızın evinde toplanıyoruz. Havanın kararması ile birlikte ışıkları söndürerek yere çizdiğimiz pentagram etrafına oturuyoruz. Ayinlerimiz iki kız, üç erkek toplam beş kişiden oluşuyor. Her birimiz pentagramın bir kenarına oturuyoruz. Sonra büyük hastanelerin önündeki kan simsarlarından 50 TL karşılığı aldığımız kanları sıra ile kadehlere dökerek içiyoruz. Düzenlediğimiz ayinlerde gerçek bir vampirin bir gün mutlaka gelip bizi ısırmasını diliyoruz. O zaman biz vampire ait biri olacağımıza inanıyoruz.

  Vampiristlerin inanışlarından hareketle bu kişilik yapısına yönelik değerlendirmede bulunan psikiyatrlar, bunun sapkın bir davranış olduğunu belirterek, bu kişilerin tedavi görmesi gerektiğini belirttiler
   


  Yazan: Revengeful
 2. millet sapıtmış:ehe
   
 3. adresi versin gidip zevkle ısırırım :D okuduysan yaz bana A.K :d
   
 4. Merak etme onlar seni bulur :D
   
 5. İnanışa bak
   
 6. bulur ama bunun ısıramadığını görünce öldürüp kanını içerler:ehe:ehe
   
 7. bırak ya!!!:sahan2:
   
 8. İnsanları beyinleri aşırı çalışıyor. Kansız kalmışlar bırak azcık içsinler makbule geçer hehe:ehe
   
 9. bence içip içip sapıtıyolar:ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 13:32