Valencia'da Senna Sorun Yaşadı, Pantano Uçtu (GP2)..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Bruno Senna, bugün Valencia'daki antrenman seansında gaz pedalında sorun yaşaması nedeniyle şampiyonluk mücadelesinde Pantano ile olan 7 puan farkını kapatmada zorlanabilir.Yeni İspanyol pisti öğrenmek için yalnızca 30 dakikaya sahip olan Senna antrenmanlarda 10 dk kaybetti.

Senna "Gaz pedalı % 0'a tekrar gelmiyordu. Herkesin duyarlı olduğu tüm seansı kaçırdım."

"Tekrar çıktığımda ise kırmızı ve sarı bayraklar sallanıyordu." dedi.

Pantano seansı en yakın rakibinin 0.5 sn önünde 1. tamamlarken onu Alvaro Parente ve Karun Chandhok takip ettiler.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt