Duyuruyu Kapat

V.Persie'nin Menajeri İstanbul'a çağrıldı .

 • 13 Eylül 2017
 • 57 Okunma
 • 1 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. V.persie'nin menajeri Kees Vos İstanbul’a geliyor . Yönetim, Hollandalı forvet oyuncusunun sorumsuz davranışlarının bir an önce son bulmasını talep edecek.Menajer Kees Vos'a Van Persie'nin kötü formunu sürdürmesi ve sorun çıkarmaya devam etmesi halinde devre arasında sözleşmesinin feshedileceği iletilecek...
  Fenerbahçe'de V.persie problemi ve belirsizliği devam ediyor. Omuzundan sakat olmasına rağmen Hollanda Milli Takımı'na gidip maçta oynayan ve oynadığı maçta da bu kez dizinden ciddi şekilde sakatlanan Van Persie, formsuzluğunun yanında sorumsuz davranışlarıyla da yönetimin sabrını taşırmış durumda.

  KEES VOS'A AÇIKÇA ANLATILACAK
  Fenerbahçe yönetiminin RVP'nin menajeri Kees Vos'u İstanbul'a çağırdığı ve kendisiyle yıldız futbolcunun geleceği hakkında konuşulacağı bildirildi. Yövnetim menajer Vos'a rahatsızlıklarını dile getirecek.

  YA DÜZELECEK YA GİDECEK...
  Yönetim Van Persie'nin takıma olan faydasının mümkün olan en süt seviyeye çıkmasını istiyor. Eğer durum değişmezse Fenerbahçe, kulüp bulamamış olmasına rağmen RVP'nin sözleşmesini feshedecek.

  RVP'NİN YERİNE ELJİF GELECEK!
  Vna Persie'nin sözleşmesi feshedildiğinde de ocak ayından itibaren takıma katılma şansı olan Eljif Elmas'ın lisansı 15. yabancı olarak çıkartılacak. Dizindeki sakatlık süren Robin Van Persie 2 hafta sonra takımla çalışacak.
  .
   


  Yazan: DiaBLoS
 2. Kimlerin sözleşmesi feshedildi, şu adamı zaten kaç paraya satabileceksiniz? Edin abi fesh gitsin.
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - Persie'nin Menajeri İstanbul'a
  Van Persie'nin cezası belli oldu . Fenerbahçe 10 Şubat 2017
  Menajeri açıkladı: Cardozo Fener'de Fenerbahçe 10 Haziran 2013
  Sneijder'in menajerinden açıklama!.. Fenerbahçe 27 Kasım 2012
  Mehmet Topal'ın menajerinden yalanlama Fenerbahçe 19 Haziran 2012
  Menajeri açıkladı! Fenerbahçe onu istiyor Fenerbahçe 15 Haziran 2012
Yüklüyor...
25/09/2017 - 21:39