[uzun zamandır][rom konusu açılmıyor][???]

Sponsorlu Bağlantılar

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
[uzun zamandır][rom konusu açılmıyor][???]
son 3 haftadır yeni bi rom ne duydum ne de işittim xda a ve anndronova da da aynı şekilde galaxy wonder unutuluyor mu ??

-Oruc

-Oruc

Üye
XDA YA BAK DOSTUMM

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
:) baktım da yok ki ?

gstahsn

gstahsn

Üye
eskide kaldı :(

-Oruc

-Oruc

Üye
bencede artik bitmeye basladi wonder aski /:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
rom paylaşımı fazla yapılmıyor neden se sitede

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
galaxy wonder forumda unutuluyor birileri bişeler yapsın yoksa s4 minialmak içim çabalıycam galaxy w için sağlam bi rom ve kernel lazım yaff :/

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
yapack bir şey yok xdada varsa vardır

NextWorld

NextWorld

Üye
Bi ara bıkmıştım.
Forumun her yeri dolmuştu :kop:

-Emre

-Emre

Üye
yok bee benim dersler falan var ilgilenmiyom ondan. Bi ara canlanır kasmayın :oke:

tarık_07

Üye
Cm 11 som sürüm + Kkernel 416 mb lık kernel kullanın. Yeni bi rom ve güncelleme aratmaz.

cm10q

Üye
cm11 saf sürüm kurdum kkernel 416 exuv sürümünü atıyorum samsung yazısından sonrası yok telefon boot ekranında takılıyor yardım edebilecek varmı ?

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
şuan galaxy wonder için en iyi rom cm9 final ve cm9 kernel dir oyun+sarj+stabillik abi şuana kadar her her herr romu yükledim ve şimdide galaxyw den sıkıldm 2 haftya galaxy s4 mini alıcam da onu de millet geliştrmek için çabalamıyo rom desen 2-3 tane var onların da stabilliği de maçhul. ben geliştrmk için wonderi seçtim ama artık unutulyo...

tarık_07

Üye
şuan galaxy wonder için en iyi rom cm9 final ve cm9 kernel dir oyun+sarj+stabillik abi şuana kadar her her herr romu yükledim ve şimdide galaxyw den sıkıldm 2 haftya galaxy s4 mini alıcam da onu de millet geliştrmek için çabalamıyo rom desen 2-3 tane var onların da stabilliği de maçhul. ben geliştrmk için wonderi seçtim ama artık unutulyo...
Bende uzun zaman Cm9 final ole hurtsky kernel kullandım. Bi ay kadardır cm 11 son rürüm romla birlikte kkernel kullanıyorum. Geç ve gör farkı.

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Sadece wonder deil bircok cihaza rom cıkmıyor.bence android L cıkmasını bekliyolar cünkü 1 ay icinde cıkacağı söyleniyor.bekleyip görücez.

Üst Alt