Üzerine Kaplumbağa Düştü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yüksek bir binadan 12 yaşındaki kızın başına kaplumbağa düşünce hayatı karardı.


Çin'in Ufak bir eyaletinde 12 yaşında bir kız çocuğu yüksek bir binadan kafasına kaplumbağa düşmesi sonucu hafızasını kaybetti.

Çin yerel gazetesinin haberine göre aceleyle hastane kaldırılan kıza yapılan müdahaleden sonra doktorlar kızın büyük bir beyin sarsıntısı geçirdiğini beyin hücrelerinin bir çoğunun öldüğünü ve hafızasını tamamen kaybettiğini açıkladı.

Akıl almaz kazanın ardından binada yaşayanlar kaplumbağayı sahiplenmedi. Kızın ailesi kaplumbağayı sahiplenmeyen olursa bina sakinlerine dava açacaklarını açıkladı.

 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
böyle birşeyde ancak çin de olur zaten.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt