Uzaylıların Varlığı Gerçekmiş!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi
Uzaylıların Varlığı Gerçekmiş!!!
Stephen Hawking uyardı:bye2:

Uzaylılarla sakın konuşmayın!

Belgesel kanalı Discovery Channel için hazırlanan bir programda konuşan Hawking, evrende 100 milyar galaksi, bu galaksilerin her birinde de 100 milyonlarca yıldız olduğunu söyledi. Bu şartlar altında sadece dünyada yaşam olduğunu düşünmenin imkânsız olduğunu savunan Hawking, “Benim matematiksel beynime göre, bu rakamlar bile uzaylıların varlığını gayet rasyonel kılıyor. Esas soru, uzaylıların neye benzediğini çözebilmek” dedi. Bu zeki yaşam formlarının insanlık için tehdit oluşturabileceğini söyleyen Hawking, bu canlılarla irtibata geçmenin yıkıcı sonuçları olabileceğini vurguladı. Uzaylıların dünyaya yapabileceği olası bir ziyareti kaşif Christoph Colomb’un Amerika’yı keşfine benzeten evrenbilimci, “İşin sonu, Amerikan yerlileri için pek iyi sonuçlanmamıştı” dedi.
:allalla:
Bu haberle dünya Nisan 2010 da dalgalandı.
Mehmet Menengeç 5 Mayıs 2010

• Beğen
Tepkiler: 156asd156 ve ya4kere

Adilx05

Adilx05

Üye
Adamın Düşünceleri Bir Şeyin Olup Olmadığını kanıtlmaz....

mazlum1790

mazlum1790

Üye
ben uzaylıların olduğuna inanıyorum

Necmati

Necmati

Üye
evet okmuştum bu haberi .. paylaşım için saol :D

DoRM

DoRM

Üye
adam haklı beyler

bazarda

Üye
ben uzaylıların olduğuna inanıyorum
aferin sana:ehe:ehe:d:
stephen hawking dediyse doğrudur
:aha: puahauhuaoouahuahau:kop::kop::kop:

Adamın Düşünceleri Bir Şeyin Olup Olmadığını kanıtlmaz....
katılıyorum,yıldız sayısı,galaksi sayısı vs.. uzaylıların olduğunun kanıtımıdır ??
ancak amerikanın keşifinde yerlilerin sonu sözü bizle karşılaştırıldığında düşündürücü

DoRM

DoRM

Üye
ben uzaylıları seviyorum

Progressivity

Progressivity

Üye
hiç bilmediğin bişeyi nasıl sevebilirsin ki ayrıca şunu da belirtiyim ki sadece doğanın değil evrenin kanunu bir türün yaşaması için başka rekabet ettiği bir türü baskılaar yada ortadan kaldırır o yüzden uzaylılar gerçekse bile kesinlikle dost canlısı olmayacaklar ve muhtemelen başka galaksilerde oksijen kaynakları tükendiği için dünyamıza yerleşmeye gelecekler :D çok mu film izliyorum ne :D :kop:

Cihandar

Cihandar

Üye
Stephen Hawking yaşlandı...ne diyceğini bilmiyr...

zibidi39

zibidi39

Üye
tamama sitıfın abı sen dedıyse vardır uzaylılar onun matematıksel zekası ole dıomus hay senın zekana...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Adam doğru söylemiş.Uğur Dündarın da dediği gibi ne kadar kötü olurlarsa olsunlar insanlar kadar kötülük vermezler olamazlar

TopFury

TopFury

Üye
hiç bilmediğin bişeyi nasıl sevebilirsin ki ayrıca şunu da belirtiyim ki sadece doğanın değil evrenin kanunu bir türün yaşaması için başka rekabet ettiği bir türü baskılaar yada ortadan kaldırır o yüzden uzaylılar gerçekse bile kesinlikle dost canlısı olmayacaklar ve muhtemelen başka galaksilerde oksijen kaynakları tükendiği için dünyamıza yerleşmeye gelecekler :D çok mu film izliyorum ne :D :kop:
Gerçekten ya hiç orjinal senaryolar yok artık :evet: :oke:
Hep bir yerdeki kaynaklar tükendi diye başka biryeri işgal eden bir grup :ehe
Hollywood'u yaratıcılığa davet ediyoruz değil mi??? :ehe

Mert

Mert

Üye
Dünyalar Savaşı adlı filmde sandım kendimi...:ehe

galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi
mazlum1790, ronaldinho1907 necmati16 ve DoRM isimli arkadaşlara teşekkür ediyorum

mehmet_arısoy

mehmet_arısoy

Üye
paylaşım için teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...