Uzaylılar 120 Türk'ü kaçırdı, 6'sına çip yerleştirdi :D

 • 28 Nisan 2011
 • 948 Okunma
 • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Avrupa Parlamentosu milletvekili Mario Borghezio'nun üye ülkelerden gizli UFO dosyalarını açıklaması ve sistematik örtbas etme politikasından vazgeçmeleri çağrısı Türkiye'de karşılık buldu.

  Sirius UFO ve Uzay Araştırmaları Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Vatan'a uzaylılar tarafından alıkonulan Türkleri açıklayacaklarını belirtti. İşte Akdoğan'ın ağzından hükümetler tarafından örtbas edilen uzaylılar ve UFO açılımı.


  "UFO'larla ilgili bir çok kez basına kapalı generaller ve üst düzey subayların katıldığı brifingler verdim. Türkiye hava sahasında gözlemlenen UFO olayları içerisinde pilotların karşılaştığı askeri olaylar da var. Türk Hava Kuvvetleri'nin ve MİT'in içinde bir UFO birimi var. UFO'larla karşılaşan 20 emekli askeri pilotla temastayız. Askeri üslere çok yakın sortiler hatta F-4'lerle it dalaşı yapan UFO'lar oldu. Hükümet evrende yalnız olmadığımızı açıklamalı. Hükümetler ve büyük şirketler bu bilgiyi mevcut sistemlerin değişmesinden kortukları için saklıyorlar."


  "UFO'larla ilgili son gelişme alıkoyma vakaları. Işık hızını aşıp buralara gelen teknoloji sadece havada gezinmiyor. Bir çok insan uyku halindeyken ışık hüzmesiyle gemilere alınıyor ve üzerlerinde genetik incelemelerle saç, tırnak, kan, doku gibi örneklerin alındığı deneyler yapılıyor.Türkiye'de uzaylılar tarafından alıkonulan 120 kişi yaşıyor. Bu kişilerin 6'sının vücuduna mikroçip yerleştirilmiş.


  ABD'li Dr. Roger Leir'le Ekim ayında Türkiye'de, büyük bir özel hastanenin sponsorluğunda bu kişilerin vücutlarındaki implantları ameliyatla çıkarıp, laboratuarda inceleyeceğiz. Bu kişiler konunun hassaslığı ve sosyal çevrelerinden dışlanmamak için isimlerini açıklamıyorlar."
   


  Yazan: Tuncay.erol
  -efşan, mangdaşire ve backspace11 bunu beğendi.
 2. :hmmm
   
 3. beni kaçırsınlar bütün uzaydaki teşkilatı başlarına yıkarım :D:ehe şaka maka orada insan nasıl yaşayacak ki? bir kere hava yok.
   
 4. o kadar insan kaçırıldığına göre inceleye inceleye oksijene ihtiyaç duyduğumuzu anlamış buna göre özel bi kabin yapmışlardır heralde :aha:

  Şaka bi yana gerçek mi bu yaa
   
  -efşan bunu beğendi.
 5. :hmmm:hmmm
   
 6. yok artık
   
 7. varmıs:)
   
 8. :ehe
   
 9. daha neler duycaz baklım
   
 10. reklam kokan hareketler bnlarr
   
 11. uzaylılarda oksijen tüpü vardır merak etmeyin :)
   
 12. :allalla::allalla::allalla:
   
 13. :kop::kop:
   
 14. beyler uzun arastırmalarımın sonucunda 4 tane kisinin ismini buldum açıklıyorum :

  1)Bülent ersoy
  2)ajdar
  3)kuşum aydın
  4)nihat doğan
  :naughty::naughty::naughty::ehe:naughty::naughty::naughty::d::naughty::naughty::naughty:
   
  bu_rakrak bunu beğendi.
 15. türklerle uzaylılar arasında geçen diyaloglar: -t-birader ateş var mı?sigara için
  -t-abi sizin oralarda doğal gaz ne kadar?
  -t-kaç yapıyo bu(uzay gemisi)
  -t-evli misin?
   
 16. ya saçmalamayalım artık milletimiz o kadar para peşindeki ortaya attıkları şeye bak :angry:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 23:28