Uzaydaki Hayalet


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Hollandalı bir ilkokul öğretmeni, internette yaptığı araştırma sırasında uzayda daha önce belirlenmeyen bir gök cismi keşfetti. Hanny Van Arkel (25) internet üzerinde gök cisimlerini araştıran bir projede çalışıyordu. Bir gün aniden hiçbir bilim adamının fark etmediği bir gök cismine rastlayan Arkel, hemen uzmanlara haber verdi.Astronomlar, cisme “Hanny's Voorwerp” (Hanny'nin Objesi) adını verdi. Yeşil ve saydam olan gök cismi, dünyadan biraz daha büyük... Gazdan oluştuğu sanılan gök cisminin ne bir toz bulutu, ne de kara delik. Şimdi tüm astronomlar IC 2497 Galaksi'nin yakındaki “kozmik hayalet” adı verilen cismin gizemini çözmeye çalışıyor..
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
vay be bakalım daha ne yeni şeyler görücez
 
qurbuz

qurbuz

Üye
aya ilk çıkan hayvan:ehe:ehe:ehe:yuru:yuru:yuru:kop::kop::kop:
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tebrik etmek lazım, kimsenin göremediğini görmüş...
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Benden 2 Ay Sonra Üye Olmuş.. Neredeyse Bana Ulaşmış Mesaj Sayısı..
%98'i de "tşk" "saol" Gibi Mesajlardır.. :D
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Olabilir... Şimdi bu muhabbet için bize de teşekkür edebilir... En iyisi kaçalım buradan :D
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
ilginç...
 
blackstone28

blackstone28

Üye
hayalet diye bişey yok fotomontaj Hayal Et photoshop gerçekleştirsin
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Nasıl görülmemiş şaşırıyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt