Uzaktan kumandalı arabanın kumandasının antenini uzatmak

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Uzaktan kumandalı arabanın kumandasının antenini uzatmak
2–3 yıl önce uzaktan kumandalı araba almıştım. Çöplüğümü karıştırırken buldum arabayı ama anteni kırılmış
kırılan yerden bir tel bağlasam çekmesine yardımcı olur mu 3 metre den ötesini çekmiyor çünkü

phasan

phasan

Üye
Benım uzaktan kumandalı arabam 5 yada 6 metre rahat gıdıyor du

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
avast

avast

Üye
tel etkulı olur sonucta aynı şey

• Beğen
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Benim abim ilk uzaktan kumandali araba aldiginda mahallenin sonuna kadar goturebiliyordu.50 metre civariydi.Sonradan annemin yanlislikla uzerine basmasi sonucu bozuldu.Abim elektronikci oldugu icin yapmayi basardi ama hevesi gecti.Bana bir tane aldik jeep.Ama sarjli piller ile arabanin o iki fisi arasi baglanti problemli.Yap diyorum yapmiyorum.Hala cok hevesim var :)

• Beğen
nokia_belle

nokia_belle

Üye
uydu anteni tak

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14 ve iyavuzoz
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
dene :D

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14 ve nokia_belle
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
denemekten zarar gelmez yani :D benim de ilk 50 civarı çekiyordu attım kenara bulduğumda anten kumandanın dibinden kırılmış anteni bulaydım eyiydi

- - - Eklendi - - -

Mışyın kompleytıd :pro:

messevim

messevim

Üye
bence olur. Mantık aynı mantık çünkü.

-Emre

-Emre

Üye
LNB tak :D

_RYUK_

_RYUK_

Üye
kumandanin elektronik kartına zarar gelmemis işe anten yerine tel veya ona benzer metal taksaniz olur

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Oldu beyler tel ile yalnız teli elinle tutarken gitmiyor sanırım frekan yaymasını engelliyor

abandonware

abandonware

Üye
denemekten zarar gelmez yani :D benim de ilk 50 civarı çekiyordu attım kenara bulduğumda anten kumandanın dibinden kırılmış anteni bulaydım eyiydi

- - - Eklendi - - -

Mışyın kompleytıd :pro:

mışyın oldumu çalışıyormu :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Aynen çalışıyor :D

Üst Alt