Uygulamanın buradaki verileri okumasına izin ver?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oxside

oxside

Üye
    Konu Sahibi
Java program açtığım zaman sürekli bunla karşılaşıyorum gelmemesini nasıl sağlıcaz?Tel:5610
 


degerli43

degerli43

Üye
onun sağlamanın yolu yok maalesef
 

cezarapturk

Üye
Bak Arkadaşım Bunun Anlamı senin burdaki dediğin yerde programın kendi dosyalarını yaratması için izin alması demektir bu genelde dosya sistemi ve bluetooth programlarında olur ve yaratacağı dosya kadar izin alır ve yarattığı dosyalar için bi dahaki açılışında bunu sormaz
 
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
üçü parti programlarda yani sonradan yüklediğin programlarda malesef nokia uygulama erişimine "her zaman izin ver" seçeneğinin kullanılmasına izin vermiyor. her seferinde soruyor ve bu da insanı gıcık ediyor.
 

mdwrm

Üye
çok iğrenç bişey ya çözümü yok mu daha?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt