uygulamaları silinmez yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaları silinmez yapma
symbian^3te teliniz hackli ise şu patchları x-plore ile veya pc ile patches klasörüne atıp pom patchter plustan açıp auto derseniz uygulamalarınız silinmez oluyor

teliniz hacklideğil ise

SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım]

• Beğen
Tepkiler: X-pro161 ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
güzel ama gereklilği tartışılır soft formatla gitmese hemen formatlarım :D

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Patchları kapat yada sill bişey olmaz n8de test edildi

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
aynen rom patcın patchlarını kapat uygulamaları sil dediğindeki kaldırma başarız yerine silinsinmi sorusu normal geliyor gereklilğiise ben keşfettim pmp* için patch ararken buldum :D

*rom pachter plus

asigsasi

asigsasi

Üye
dosyanın içinde 5_6 tane pacht var bunların 3 tanesini zaten biliyor ve kullanıyoruz diğer pachtın ismi ve işlevi nedir ?

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
diğerleri normal hack patchı(bahsettiğin üç tane) o zaten diğer patchlar diğerlerinin çalişması için biri diğerini tetikliyor
Installserver Nokia Fp2 9.3.rmp asıl bu silinmez yapıyor diğerleri bunun çalışmasına yardımcı oluyor

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
manolyam63

manolyam63

Üye
guzel tskler cok da makbule gecti..

asigsasi

asigsasi

Üye
diğerleri normal hack patchı(bahsettiğin üç tane) o zaten diğer patchlar diğerlerinin çalişması için biri diğerini tetikliyor
Installserver Nokia Fp2 9.3.rmp asıl bu silinmez yapıyor diğerleri bunun çalışmasına yardımcı oluyor

aslında konuda daha açıklamalı düzenleme yapabilirsin neyse teşekkürler :oke:

X-pro161

Üye
silimez oluyor demek symbian çok daha iyi imiş android almadım diye üzülüyodum bende :D

- - - Eklendi - - -

:tşk:

- - - Eklendi - - -

etkileşim:d:

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
ona benzer bişey işte:ehe
silimez oluyor demek symbian çok daha iyi imiş android almadım diye üzülüyodum bende :D
ozaman üzülmeye devam et çünkü symbiana artık uygulama gelişmiyecekama andiroid 4.0.4 ten aşağısıda iş görmez:D

Üst Alt