Uygulama Uygulamaları SD karta rootsuz taşıma super çözüm bakmadan geçme:)

Sponsorlu Bağlantılar

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamaları SD karta rootsuz taşıma super çözüm bakmadan geçme:)
&&z4Arkadaşlar sistem uygulamaları telefonun hafızasını doldurmaya yetiyorsa Telefonu rootlama dan Uygulamaları sd karta Taşınabilir Hale getirebilirsiniz Bunun için gerekli pc programınin Linkini Pc ye geçtiğimde vereceğim Programın adı oneclick
Programın kullanımı
---------------------------
Android sdk bilgisayarda kurulu ise
-------------------------------------------
Oneclick adlı programı indirip açıyoruz programda metin kutusunun yanındaki soru işaretine tıklıyoruz kullanılan hafıza bölümünde sd kartı seçiyoruz ve ardından değiştir butonuna tıklıyoruz android sdk kurulu değilse soru işaret ne tıkladığınızda 2 tane uyarı gelecektir , bu uyarılara tamam diyoruz ve ayna android sdk kurulu bilgisayarlar için yapmış olduğum anlatımdaki gibi. Kullanılan hafızayı sd kart seçiyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra sizden uygulamaları hariç yüklediğiniz tema uygulamaları sd karta taşıyabilirsiniz. Anladım işlem telefonu kesinlikle garanti dışına Çıkarmaz Veciha ve herhangi bir zarar verme

ahmt3057

ahmt3057

Üye
kardeş linki çabuk paylaşsana :D :D günlerdir s4 mini için vold dosyasını arıyordum
bide bu data veya obb dosyalarınıda alıyor deilmi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
kardeş linki çabuk paylaşsana :D :D günlerdir s4 mini için vold dosyasını arıyordum
bide bu data veya obb dosyalarınıda alıyor deilmi
Uygulamalar zaten tasiniyor, arkadaşın bahsettiği tasinamayan bazi uygulamalar, yani asıl sıkıntı yaratan data dosyaları için root gerektiren uygulamalara ihtiyacın var

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
Linki yarın sabah bilgisayara geçtiğimde paylasicam. Mesajımda heptelefondan bahsettim ama uygulama tabletlerde kullanılabilmektedir Ve uygulama tum android sürümlerinde kullanılabilmektedir:)
Vodafone 858 smart telefonumun dahili hafıza boyutu çok düşük olduğu için bu program çok işime yaradı umarım birilerine faydam dokunur:)linki buldum arkadaşlar:)

omer durus

omer durus

Üye
bana gore rootsuz android olmaz bu sayede baya is gorur tel

King_ata

King_ata

Üye
    Konu Sahibi
bana gore rootsuz android olmaz bu sayede baya is gorur tel
evet :oke: kullanmanız kesinlikle tavsiyemdir kullandığım telin dahili hafızası 130mb bu program sayesinde tüm uygulamaları karta taşıyabiliyorum:)

• Beğen
Tepkiler: omer durus
NextWorld

NextWorld

Üye
Daha önce paylaşılmıştı maalesef görmeyenler için ve öne çıkması açısından yararlı olabilir .:oke:

turla

turla

Üye
root yapmıyor yazmıssın ama nette root yaptıgı yönünde bilgi var net bişey olarak servis dışı olmasını istemedigim için soruyorum cihazımın yani

Üst Alt