İpucu Uygulamaları hafıza kartına taşıma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
benimki tam korumalı ama olacağın önüne geçilmiyor birde yeni batarya alıcam inşallah 4.4. te knox olmazgene sen iyisin bende hafıza kartı takma yeri yok
4.4 te de knox olucak 5.8 de de. Bişey sorucam sende niye hafıza kartı takma yeri yok ve neden yeni batarya alıcaksın :D

• Beğen
Tepkiler: Anil-D

Anil-D

Anil-D

Üye
fabrika hatasıymıs hafıza kartı takma yerim yok sarjım yükselsin diye alıcam tabi 13 saat yetmiyor yeni bataryalar arkadasın 17 18 saat gidiyorcihaz bile değistiriyorlar batarya tutmassa

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
fabrika hatasıymıs hafıza kartı takma yerim yok sarjım yükselsin diye alıcam tabi 13 saat yetmiyor yeni bataryalar arkadasın 17 18 saat gidiyorcihaz bile değistiriyorlar batarya tutmassa
Bence git yenisini al nası fabrika hatası ya böyle bişey olabilir mi beklemen hata direk git samsung servisine yeni telefon vermek zorundalar.

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
32 gb zaten yetiyor haci25 gb kullanabiliyorum o ayrı bir mevzu

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
32 gb zaten yetiyor haci25 gb kullanabiliyorum o ayrı bir mevzu
Ya 7 gb sistem dosyası ne demek ben hala anlayabilmiş değilim 16 gb aldım 9 gb veriyolar valla bu çok büyük bi ayıp diyim. Saçmalığa bak ya 3-4 gb olsa neyse ama yarısını alıyor hafızanın. Eğer s4 te böyleyse s5 te nasıl olacak ben onu merak ediyorum. 16 gb alıcaksın 10 gb si sistem dosyası :D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
aynen öyle tmm bu gün gidip söylerimcihazzız durabilirmiyim bilmiyorum
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: KD1907
Anil-D

Anil-D

Üye
bak bu şase değisimi cihazı alırlar bir kaç gün yani telefonsuz durabilirmiyim
bu türkçe :biggrin:

KD1907

KD1907

Üye
    Konu Sahibi
Sende zaten note 3 yok muydu onu kullanırsın?

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
note 3 abim aldı ya

Anil-D

Anil-D

Üye
bu gün giderim söylerim videoyu izledinmi komple şase degisiyor işte böyle sadece 8 parcayı alıyosun yenisine monta ediyosunbende simdi siyahımsı var olursa öyle bir sey mavi yada beyazını monta ettiricem
bizim mahalede kasa kırık diye abi 1000 liraya satıyor çünkü kasa 500 yenisini almak daha mantıklı bence

• Beğen
Tepkiler: KD1907

Üst Alt