Püf Noktası Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma [Rootsuz]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma [Rootsuz]
Telefondaki uygulamaları Hafıza kartına taşımak Rootla çok kolay. ama telefonunu root yapmak istemeyen kullanıcılar içinde bir çözüm var elbette

öncelikle uygulamamızı indirelim.
yapacağımız işlem uygulamaların kurulum yerini değiştirmek. yani telefon değilde Hafıza kartını kurulum yeri yapacağız.

Söz Konusu işlemlerden Doğabilecek Tüm Hatalar'dan, MaxiCep ve Şahsım Sorumlu degildir. Sorumlu Tutulamaz. Tüm Sorumluluk kullanıcıya aittir...

1. İndirdiğimiz OneClick dosyasını arşivden çıkartın.
2. Telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin.
3. Telefonu bilgisayara bağlayın.
4. OneClick klasörü içerisindeki OneClick.exe yi çalıştırın. çıkan uyarılara Tamam diyin ve karşımıza böyle bir pencere gelecek.

5. Bu pencerede yukarıdaki ( ? ) işaretine tıklayın. bilgisayarda Android SDK kurulu değilse böyle bir uyarı verecek.

6. Android SDK yoksa eğer TinnyClick ile halledeceğiz.
7. Tamam diyin.

8. Varsayılan kurulum yeri seç kısmından Hafıza Kartınıseçin.

9. TinnyClick ile Değiştir e tıklayın. İşlem tamam. Güle güle kullanın... :spr

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Symbianist, Silinen Üye 2619136 ve 1 kişi daha

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
- “:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve TheNightMare.
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve TheNightMare.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Silinen Üye 2619136

cabak4

Üye
ben yaptım olmadı

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
taşıyınca uygulamadaki veriler silinir mi acaba

aykan59

aykan59

Üye
Selamlar,
Konudaki görsellerin linkleri kırılmış o yüzden tam anlayamadım mevzuyu. alcatel onetouch pixi 3 tablet var elimde. hata ayıklama falan hepsini ayarlayıp bağlıyorum, sdk yolundaki soru işaretine bastığımda bilgisayarımdan bir konum adresi geliyor o kutuya, hata almıyorum yani.
aşağıdan hafıza kartını seçmeme rağmen hiçbir değişiklik olmuyor. tam olarak ne yapmam gerekir bu hafıza kartını seçtikten sonra?
ilk aşamada hata vermeyip tinny click'i de açmadığı için mi olmadı acaba benim işlemim?

Üst Alt