UYGULAMALAR yüzünden Telefon HAFIZA nız mı doldu ? O zaman Hafıza Kartına Taşıyın ! İçeri Gell

Sponsorlu Bağlantılar

ekremsss15

ekremsss15

Üye
Teşekkürler

ahokan

Üye
süper birşey yaa 400 küsür mb boş hafızam vardı zaten bişe yükleyebilmek için diğer programlardan vazgeçmek zorunda kalıyordum gerçekten harika oldu bu hemde çok çok basit birde mesaj yazma olayı süper telefonumda mesaj sesi gelmeden pc de mesaj geldiğini gösteriyor hemen yazıp gönderiyorum çok güzel program gerçekten..

wanted355

wanted355

Üye
çok teşekür ederim süper bir program ancak programı kurarken virüs uyarısı aldım rar ın içindeki mobile go usb kontrol setup dosyasında

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
root gerekliliği war mı? rootsuz s3 jb denedm olumsuz. benı oku dosyasında yazanları harıffyyyen yerıne getırdıgım halde olumsuz..

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
root a gerek yok otomatik olarak kuracak internetin olması yeterli otomatik olarak kuruyor driveri usb hata ayıklamayı aktif et yeter. arkadaşlar işletim sisteminden sistemine fark ediyor sanırım bende de virüs tespit etti ama sorun yaşamadım..

iyi eğlenceler

Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
Bnde uygulamalari sectmmove sd card.. sonra failedd.

Atarvastatin

Üye
Telefonun kendi ayarlarında SD karta taşıyamadığım uygulamaları bu programda move to SD car dediğimde "failed to move". USB hata ayıklama açık. Yanlış yaptığım bir yer mi var?

- - - Eklendi - - -

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALINTIDIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Root gerektirmez! Telefon belleğinden Hafıza kartına Taşıma Unlock

KAYIT YERİNİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR! ROOT OLAYINDAN daha SAĞLIKLIDIR GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ,CİHAZ GARANTİ DISINA CIKMAZ, KORKMADAN KULLANABİLİRSİNİZ SU ANA KADAR CİHAZLARDA SORUN YARATMADI

// bir cok program telefon hafızasına yüklenir, bunların cogu hafıza kartına tasıyamazsınız. telefon hafızası bir süre sonra şişer
// programın amacı hafıza kartına tasınmayan programların kilidini acması ve istediginiz programı rahatca hafıza kartına tasıyabilirsiniz.
// varsayılan kurulum yeri olarak hafıza kartını yapacak ve rahatca uygulamalar hafıza kartına kurulacak ya da siz taşıma yapabileceksiniz.
// root gerektirmez en güzeli de bu! apps2sd programı ile aynı isi görmez! apps2sd uygulamasını acabilirsiniz sadece programları daha rahat tasıyabilmeniz icin!

Oneclick adını koydugum program benim gibi android acemesi elemanlar icin bir uygulama bu uygulamayıyapmamda ki sebep root yapmadan cogu uygulamayı hafıza kartına taşımak icindir. taşımak derken direk kendisi tasımıyor sadece adb kullanarak hafıza yeri değiştiriyor. bazı kullanıcılar özellikle bilmeyenler icin birebir bence.

a

Sağol hocam burdakini yapınca telefonda taşınamayan uygulamaların kilidi açıldı, telefon üzerinden SD karta taşıyabildim. Yalnız telefonda kurulu gelen facebook gibi programlar taşınmıyor sadece. Tekrar teşekkür ederim çok işime yaradı.

Ertuğ Şan

Ertuğ Şan

Üye
Maalesef ROM'da yüklü uygulamaları taşımıyor;Facebook gibi...

sinanbaba

sinanbaba

Üye
Teşekkürler

hemsinlee

Üye
galaxy s3 te bu mobile go programını denedim failed to move dedi.Bu s3 ün hafıza kartını çözebilen yok mu yaa rootsuz bi şekilde ?

blade5234

blade5234

Üye
hoca virus tespit etti pc kurulum tam gerceklesmiyor.....
Ne Olacak...?

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
kısa bir süreliğine virüs programını devre dışı bırakıp kurduktan sonra aktif hale getirebilirsin

darkness24

Üye
teşekkürler deniyorum şimdi

impodosel

Üye
beyler sakın böyle i işe kalkışmayın ben denedim bu yöntemi telefonun tüm hafızaları silnidi düzeltene kadar canım çıktı 1 haftada zor düzelttim nasıl düzelttiğimi sormayın çünkü o kadar çok yol denedim ki nasıl yaptığımı bilemiyoru..

ayrıca vben orjinalini alırım bişi olmaz diyenlerede cevabım var.. yedeğini aldıksan bile daha sonra hiçbir şekilde telefona erişemiyosun yani hafıza kartları görünmüyor bilgisayrda bile onun dışında bişi inidiremiyosun yani sıkar biraz...

uzak durun

iyi akşamlar

blade5234

blade5234

Üye
kısa bir süreliğine virüs programını devre dışı bırakıp kurduktan sonra aktif hale getirebilirsin

usta Virüsten bahsediyoruz͵sen virus sistemini süslük mü kullanıyorsun milley paraya kiyip guzel bir tlfn kullanmak istiyor siz o tlfnlri cop yapmak istiyorsunuz...!
admin konuyu kapatmali!!!

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Güvenemeyen kullanmasın bir çok kullanan var illa ki olumsuz yorum yapan olacak... ORJİNAL SİTESİNDEN indirin ozaman 2008 den beri bu sitenin üyesi olarak çabalıyorum sizler için ortak sorunlarımız için.... Güvenmeyen indirmez

mischaf

Üye
merhabalar, programı basarılı ve virüssüz bir şekilde kurdum. ancak usb bağlantıda soorun yaşıyorum bir türlü bağlanmadı. wifi ile bağlanmama rağmen usb ile olmuyor. sd karta taşıma konusunda da sadece usb bağlantıyla yapabiliyor.

yardım edebilirseniz sevinirim.

saygılarımla

versiyonu yükseltince bir şekilde çözüldü problem. hemen programları atmayı denemeye geçiyorum

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

blade5234

blade5234

Üye
Güvenemeyen kullanmasın bir çok kullanan var illa ki olumsuz yorum yapan olacak... ORJİNAL SİTESİNDEN indirin ozaman 2008 den beri bu sitenin üyesi olarak çabalıyorum sizler için ortak sorunlarımız için.... Güvenmeyen indirmez

birader ben mualefet yapmak icin yorum yapmadim varsa boyle durumlar en basta belirteceksin 2 yildir paylasim yapman hicbirsey degistirmez͵paylasim yapmayi ogrenmedikten sonra....!

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
:alkis

Üst Alt