uydunet sınırsız 1 mpbs 29 tl nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

deforze

deforze

Üye
    Konu Sahibi
uydunet sınırsız 1 mpbs 29 tl nasıl?
1 Mbps'e kadar : 29 TL / AY
3 Mbps'e kadar : 49 TL / AY
5 Mbps'e kadar : 69 TL / AY
10 Mbps'e kadar : 99 TL / AY
Kullanım miktarı ile ilişkili olarak herhangi bir hız
düşürme söz konusu değildir.Fiyatlar nasıl arkadaşlar??

MrTech

MrTech

Üye
1 Mbps'e kadar : 29 TL / AY
3 Mbps'e kadar : 49 TL / AY
5 Mbps'e kadar : 69 TL / AY
10 Mbps'e kadar : 99 TL / AY
Kullanım miktarı ile ilişkili olarak herhangi bir hız
düşürme söz konusu değildir.Fiyatlar nasıl arkadaşlar??

Çok Şahane.Komşudan 1 Mbps Çektim O da Kullanıyor Bende Kullanıyorum Aynı Anda,Hiç Hız Düşmüyor.Türk Telekoma 1000 Basar.Fakat Uydunet'i Tek Alamazsın,Teledünya İle Birlikte Almalısın ve Kampanya Cıkacak Temmuz Ortasında Onu Bekle. :oke:

deforze

deforze

Üye
    Konu Sahibi
1 mbps ile video izlenebilir mi ?

KayraBey

KayraBey

Üye
Pahalı bence.

KayraBey

KayraBey

Üye
Ama 1mbps...

phasan

phasan

Üye
1 mbps 5 kişide kullansan hız düşmez

omerynd

omerynd

Üye
kardeş yıllarca 1 mb sınırsız kullandım fiyatına göre çok iyi sınırsız internet. download hastası değilsen işini görüyor hoş 59 tl ttnete verene kadar 3 mb sınırsız alırsın kablonetten o çok daha iyi olur ...

MrTech

MrTech

Üye
1 Mpbs Bile Download'a Yetiyor.

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Şimdi öncelikle oradaki kelime oyununa bakalım. 1 Mbps'ye kadar diyor yani 1 Mbps alacağın kesin değil. HD olmamak kaydıyla videoları pek fazla takılmadan izleyebilirsin. Ama HD videolarda baya bir beklersin. Eğer ağır işler yapmıyorsan ancak yeter bu hız. Yoksa seni tatmin etmeyecektir. Download'a gelirsek 1 mbps çok kısıtlı bir hız.

Ama dediğim gibi kullanıcıdan kullanıcıya ihtiyaçtan ihtiyaca değişir bir durum. Şahsen bana 10 TL ye verse gene almam çünkü ihtiyacımı görmez.

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
Hız yavas en az benım ıcın 8 mpbs olmalı.

- - - Eklendi - - -

Hız yavas en az benım ıcın 8 mpbs olmalı.hız sorunu olmayanlar ıcın fıyat oldukca makul ozellıkle kotalı kullanıcılar ıcın fırsat ama benım gıbıler ıcın copluk.

forrza

Üye
Uydunet ile aldığınız bağlantı TTNet e göre daha stabildir. Eğer 1 Mbit bağlantı alıyorsanız, günün her saati - hafta için hafta sonu her an 106-107 k hızını görürsünüz. Bu açıdan başını hiç ağrıtmaz. Bazen teknik çalışma olacağında SMS yolu ile bildirim bile yapıyorlar. Ben 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Daha önce aynı hızda TTNet Adsl kullanıyordum. Fakat hızı çok değişkendi ve en olmadık anlarda kopuyordu, örneğin Starcraft oynarken. Son zamanlarında deli ettiği için Adsl i iptal ettirdim üzerine sabit telefonu da kapattım ve TTNet ten kurtulmuş oldum.

Aldığım uydunet hizmeti çok stabil. Hıza gelince ben 1 Mbit olan bağlantıyı 3 Mbit' e çıkarmayı düşünüyorum. O da daha rahat video izleyebilmek için. Onun dışında amacınız face-twitter vakit geçirmek gazete okumak, kısacası internette gezinmek ise 1 Mbit fazlasıyla yetecektir.

Ama önemli bir konu var. Uydunet kampanyası ile birlikte verilen kablosuz modemin kronik bir sorunu var. Markası NetMaster. Cihaz internete sorunsuz bir şekilde bağlanıyor fakat ev networkünde her bilgisayarla aynı başarı ile konuşamıyor. Evimde 2 bilgisayar ve 2 Android telefon var. Modem ile bilgisayarlardan birinin arasında iletişim sorunu vardı, çok fazla paket kaybı yaşıyordum. Bilgisayarı her türlü kontrol ettim, modem ayarlarını kurcaladım ki az çok bu işlerden anlıyorum bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Fakat sorun düzelmedi. Birkaç kez servisi çağırdım. Yeni modem ile test yaptılar o cihazda da aynı durum devam etti. Bu yüzden servis suçu bilgisayara attı ve gitti. İnternette benzer konuları görünce daha dazla uğraşmayıp modemin arkasına bi acces point aldım ve modemin kablosuz özelliğini devre dışı bırakıp yeni aldığım acces point üzerinden modeme erişmeye başladım ve sıkıntı düzeldi.

Kısacası TTNet ile kumar oynamaktansa Uydunet daha iyi bir tercih olarak duruyor. TTNet in hız değerlerine aldırmayın, maksimum değerlere ulaşamayabilirsiniz, 8 Mbit bağlantınız 4-5 Mbit seviyelerinde kalabilir daha kötüsü en olmadık zamanda internetsiz kalıp muhatap bulamayabilirsiniz. Ben 4-5 yıl kullandım TTNet fakat bi sıkıntı olması durumunda açıp durumu anlatabileceğim bi kişi bile olmadı her seferinde çalışma var diye oyaladılar. Uydunetin müşteri hizmetleri de oturmuş durumda. Bu açıdan da avantajlı

KuSurSuz^Kinq*

KuSurSuz^Kinq*

Üye
Şimdi öncelikle oradaki kelime oyununa bakalım. 1 Mbps'ye kadar diyor yani 1 Mbps alacağın kesin değil. HD olmamak kaydıyla videoları pek fazla takılmadan izleyebilirsin. Ama HD videolarda baya bir beklersin. Eğer ağır işler yapmıyorsan ancak yeter bu hız. Yoksa seni tatmin etmeyecektir. Download'a gelirsek 1 mbps çok kısıtlı bir hız.

Ama dediğim gibi kullanıcıdan kullanıcıya ihtiyaçtan ihtiyaca değişir bir durum. Şahsen bana 10 TL ye verse gene almam çünkü ihtiyacımı görmez.

5 mb/sn internetim var 10 mb/sn görüyor aylık 60 tl hiç bile değil çünkü adil kota yok hız düşme yok fatura yüksek mi ? Düşükmü gelicek yok kesilme lag ping sorunu yok sen ttnet kullanırken ben 1 adım öndeyim :) Bu arada ttnet 12 mb/sn download 0.75 mb/sn upload komedi ancak ben olsam ya türksat yada metro net alırım internet sitem var onun için upload şart statik,dinamik,simetrik kullanmam gerekiyor 5 mb/sn download 5 mb/sn upload tercih ederdim.

Üst Alt