Uydu alıcısı yazılım güncelleme istekleri

Sponsorlu Bağlantılar

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Uydu alıcısı yazılım güncelleme istekleri
Receiver yazılım,şifre güncelleme isteklerini burdan alabilirim...elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.....

teenwolfx

Üye
msw bende daystar isimli bir uydu alıcı var ama ben buna bir türlü yeni yazılım ve şifre güncellemesi bulamadım yardımcı olur musun?
marka : DAYSTAR
model : DVB s 10200+
Software version : S03.20.01.P03

Yardım edersen sevinirim.

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar aradıysam da bulamadım...DayStar ismi bile geçmiyor hiçbir yerde...sanırsam başka bir markanın yazılımları olabilir .. onu bulmam gerekiyor

teenwolfx

Üye
Originally posted by msw@Nov 5 2005, 08:56 PM
Ne kadar aradıysam da bulamadım...DayStar ismi bile geçmiyor hiçbir yerde...sanırsam başka bir markanın yazılımları olabilir .. onu bulmam gerekiyor
[post=204668]Quoted post[/post]​

bencede başka bir markanın yazılımı uyar ama hangi marka şu illeti bir yapsam ilgilendiğin için çok saol msw. umarım birşeyler bulursunda bende yeni alıcı almaktan kurtulurum.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by teenwolfx+Nov 6 2005, 01:11 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(teenwolfx &#064; Nov 6 2005, 01:11 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-msw@Nov 5 2005, 08:56 PM
[post=204668]Quoted post[/post]​

bencede başka bir markanın yazılımı uyar ama hangi marka şu illeti bir yapsam ilgilendiğin için çok saol msw. umarım birşeyler bulursunda bende yeni alıcı almaktan kurtulurum.
[post=204971]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sen cihazın ve cihazın menüsün resimleri çekip buraya upload edersen belki yardımcı oluorum..

teenwolfx

Üye

şimdiden tüm yardımlarınız için teşekkürler. :)

Timothy

Üye
bu menu bana hic yabanci gelmiyor ama uzun suredir ugrasmadigim için çikartamadim

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Bende Cİhazı Bir yerdenÇıkarıyom ama 2 falan bekle bizim uyducu arkadasa sorayım nedir neyin nesidir açıklarım

teenwolfx

Üye
yard&#305;mlar&#305;n&#305;z&#305; bekliyorum.

19841984

Üye
bende sunny at 7011dz marka cihaz var versiyonunu değiştiremiyorum herseferinde model hatası deyip duruyor ne yapacağım söyleyebilirmisiniz.

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Şunu bir dene...İkitane yazılım versiyonu ekledim ... yazılımı ekteki Atmup programı ile yükleyeceksin...Olursa yada olmazsa haberim olsun....

<span style="color:red">Download</span>

volkanik546

volkanik546

Üye
cine5 in şifresi lazım sunny 7010 dcI,şimdiden teşekkürler...

19841984

Üye
saol arkadaşım deneyeceğim çalışırsa haber veririm

__Midas__

__Midas__

Üye
özelde

okudum ve düzelttim sayg&#305;lar

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(volkanik546 &#064; Dec 23 2005, 08&#58;56 PM) [post=235197]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
cine5 in şifresi lazım sunny 7010 dcI,şimdiden teşekkürler...
[/b][/quote]
Böyle istekler sitenin kurallarına aykırı düşüyor biraz...Sadece yazılım güncelleme werebilirim...

<div class='quotetop'>(19841984 &#064; Dec 24 2005, 01&#58;14 PM) [post=235757]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
saol arkadaşım deneyeceğim çalışırsa haber veririm
[/b][/quote]
Ok bi sorun olursa yazarsın buraya

hidayet

hidayet

Üye
bendede next2500X DPCI Plus var buna şifreli kanalları açmak için nasıl yazılım yüklerim anlatırsanız sevinirim birde buna yazılım atacağım dosyayı istiyorum şimdiden sağolun

volkanik546

volkanik546

Üye
cine5 in şifresi lazım sunny 7010 dcI,şimdiden teşekkürler...----önceki verdiği şifre,geçersizdi-simdiki şifre ne ?pm den gönderirsen sevinirim.

__Midas__

__Midas__

Üye
Özele yazdım

Treable

Treable

Üye
yanılmıyorsam goldmastera benziyor emu açılacaktı sanırım da...

sublieutenant

sublieutenant

Üye
abi bende next2000CI plus var ama arızası şimdilikyok.. acaba sifreli kanal için hexadecimal kanal sifre kodu (key yani ) bulabilirmiyiz belgesel kanalı varsa çok makbule geçer:) animaux falan gibi...e-mailime atbilirsiniz.. olmasada canınız sağolsun. hoşçakalın!

• Beğen
Tepkiler: ulusalgezgin