"UTANMAZ" nickli kişi hakkında (açıklama)(BALABAN6162)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
"UTANMAZ" nickli kişi hakkında (açıklama)(BALABAN6162)
Bu gün bana gönderilen mesaj beni şok etti. Mesajda "utanmaz" isimli üye benim girdiğim bilgisayardan girmiş ve ahlak dışı şeyler yazmış (artık ne yazmışsa net bir şekilde bana bildirilmedi) bu kişinin ben olduğumu düşünerek ön yargıyla bana doğru suçlama yapıldı. Bu olay beni çok üzdü. Ben bu foruma genelde bulunduğum internet kafenin ana masasından giriyorum ve benden başka bir çok kişi bu bilgisayarı kullanıyor ve bir çoğu maxicep sitesine girmiyorlar ama biliyorlar bunlardan biri kasten bir ahlaksızlık yapmış olabilir.Ama bunlar düşünülmeden, direk suçlama "özel mesaj" yoluyla suçlamaya marus kaldım. Ve Bu şekilde yapılan yanlışlığın düzeltilmesini ve bana karşı yapılan bu ağır suçlamayı yapan(lardan) özür bekliyorum.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
konu şu...site ne biçim...reklam var bir sürü ve site sahipleri parayı cebe atıyor vb.

sende dikkat et bence...

Ozan

Ozan

Admin
IP ' nin ve makinenin aynı olduğunu görünce zaten çok şaşırdım.
Ve ilk önce, sana pm i atan yönetici arkadaşa, yapacağını sanmadığımı söyledim ancak herşey tuttuğu için bir pm atalım dedik.

Devamında, üye banlanınca
[email protected]

adresinden bize mail ile ulaşıp neden banlandığını da sordu.

Umarım durum tekrarlamaz zira sadece o mesajı yazmak için siteye girmiş bir şahıs olarak görünüyor. Senin bu düşüncelerini düşündüğünü tahmin etmezdim çünkü asılsız ve saçmalıktan ibaret olduğu bir gerçek.

Burda kimse para kazanmak için bulunmuyor ancak herkes emeğinin karşılığını alıyor, alacak da. Ki bu da illa, maddi bir varlık olarak değil. Bundan eminiz.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
öncelikle slm dostum.
bana pm yoluyla ulaşsaydın sorunu diğer üyelere bu denli yansıtmamış olurduk değilmi ;)

neyse. . .
bizde cok şaşırdık açıkçası ama ip ve daha öenemlisi ipten ziyade bizzat aynı pc den girilmesi bizi bu tür bir pmye mecbur kıldı. dikkat ettiysen umarım sen değilsindirde kötü bir tesadüftür demişim

Şayet duruma kötü niyetle yaklaşmış olsaydık pm yerine ban uyarısı gelirdi sana değilmi :)
Ben ve tüm maxinin yöneticileri görevimizi en güzel şekilde yapmak için burdayız zira yönetici olmazdık.

Madem cafeden giriyorsun özel bilgierini çok dikkatli girde ilerde daha daha fazla şaşırmayalım ok :)

şimdi ii forumlar bol paylaşımlar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abarttıysam kusura bakmayın. Ama bu şekilde bir suçlamayı aldığımda gelecekte maxicep de bir yönetici olmak için savaşan biri olarak ne yapacağımı şaşırdım böyle bir çare buldum. Bu şekilde yayılmasını da istemezdim ama. Bu basit bir olay değil, ahlaksızlıkla suçlanıyordum.

"UTANMAZ" nickli kişinin forumda yazdığı konuda bulunan sözler hakkında bilgilendirdiği için "seli84" arkadaşıma teşekkür ediyorum.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ok dostum şu mail kiminse biliyorsundur umarım [email protected] seni bu duruma getiren kişidir. bu mail hesaplı kişi seni yanlış anlamamıza sebep olmuştur.

ii forumlar

ßurçiN

ßurçiN

Üye
iyide bu mail linkine zaten BALABAN6162 ait galiba sitesinde iletişim maili olarak o görülüyor:allalla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...