üst bar şeffaf

Sponsorlu Bağlantılar

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
üst bar şeffaf
Arkadaşlar yeni tema hazırlıyorum üst barı şeffaf yapmayı düşünüyorum isteyen varmı üst barın şeffaf olmasını ona göre yapacağım temayı ve bütün iconlar değişicek

• Beğen
Tepkiler: ex3

bulentcan91

bulentcan91

Üye
Arkadaşlar yeni tema hazırlıyorum üst barı şeffaf yapmayı düşünüyorum isteyen varmı üst barın şeffaf olmasını ona göre yapacağım temayı ve bütün iconlar değişicek

evet isteriz şahsen merak ediyorum nasıl bir görünüm olur.

asigsasi

asigsasi

Üye
herhangi bir temanın üst barını şeffaf yap bekliyoruz :D

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şuan bilgisayarda deilim ama temayı hazırlamaya başladım 4-5gün içinde belki daha önce hazır oluralt bar ı dahada şeffaf yapabilirim ama bu temada değil

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
ben şeffaf derken üst barı indirmeden önceki hali şeffaf olucak

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
sağol :)Arkadaşlar Tema bugün veya yarın çıkıcak size bir ekran görüntüsü atayım Ve bu temayı tek kişiye vericem

• Beğen
Tepkiler: bulentcan91

ex3

Üye
Böyle olursa harbiden çok güzel olur :D

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
inşallah olucak

• Beğen
Tepkiler: ex3
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
çoktan bitti ve orda yazdığım gibi kullanıcıya özel olucaktı ve ex3 arkadaşımız bana pm attı bende ona gönderdim temayı

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
Artik tema yapmiyorum cunku teli sattim ama 1-2hafta icerisinde atarim cunku bilgisayar yanimda degil 1-2hafta sonra eve gidince paylasirim hadi iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

Üst Alt