User Bar İstek Alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kocax

Kocax

Üye
    Konu Sahibi
Evet Arkadaşlar User Bar İstek Almaktayım.Siz Yazıyı ve renkleri belirtin (iki tane).Birde şu desenlerden birini belirtin.

Sağ Çapraz Çizgi
Sol Çapraz Çizgi
Sağ Çapraz (İnce Çizgili)
Sol Çapraz (İnce Çizgili)
İçi Boş Baklava Dilimleri
İçi Dolu Baklava Dilimleri
Konuyu Nereye açacağımı bilmiyordum:bilmem::agla.O yüzden konu dışı bölümüne açtım.:bilmem:
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
gereksiz mesajlar bölümüne yada grafik rsim bölümüne
neyse adminler halleder taşırlar:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt