Öneri USB BELLEĞİ SİL HATASI ACİLL

Sponsorlu Bağlantılar

harunkurum34

harunkurum34

Üye
    Konu Sahibi
USB BELLEĞİ SİL HATASI ACİLL
Samsung Galaxy Note N7000 cihazım usb belleği sil hatası alıyor , usb bellek boş veya desteklenmeyen dosya sistemine sahip diyor biçimlendiremiyorum pc ye bağlayıp biçimlendirmeyide denedim biçimlendirme tamam dedi ama olmuyor telefonu kapadım actım gene olmadı.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Biçimlendirirken NTFS FAT32 exFAT ve FAT sistemlerinden hangisini seçiyorsun?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
telefon üzerinden formatla öyle dene

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Zaten onun için soruyorum arkadaştan...
Ve rootlu cihazlarda NTFS olarak formatlanan belleklere erişim mümkün
Ben cihazının ne olduğunu bilmediğim için en garanti yöntem olarak FAT32 önerdim. Cihazın rootlu ise NTFS de olabilir sorun olmaz. Ben iki bölüme ayrılmış 320gb harddiski kullanıyorum OTG ile. Hemde bir bölümü FAT32 diğer bölümü NTFS

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Ben cihazının ne olduğunu bilmediğim için en garanti yöntem olarak FAT32 önerdim. Cihazın rootlu ise NTFS de olabilir sorun olmaz. Ben iki bölüme ayrılmış 320gb harddiski kullanıyorum OTG ile. Hemde bir bölümü FAT32 diğer bölümü NTFS
Tamam da benim mesajı niye alıntıladın o zaman :D ?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Tamam da benim mesajı niye alıntıladın o zaman :D ?
Ben olayı tamamen yanlış anlamışım şimdi farketim. Sen arkadaşa yardımcı olmak amacıyla yazmışsın ama ben sanki sende aynı sorunu yaşadığın için sorduğunu düşünmüştüm. bu arada konuyu da hortlatmışız :ah :horse:

• Beğen
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Ben olayı tamamen yanlış anlamışım şimdi farketim. Sen arkadaşa yardımcı olmak amacıyla yazmışsın ama ben sanki sende aynı sorunu yaşadığın için sorduğunu düşünmüştüm. bu arada konuyu da hortlatmışız :ah :horse:
Ben hortlatmışım evet şimdi farkettim :D

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn TR01

Üst Alt