Usb Aygıtı Tanınmadı / NOKİA N8-00 [ ÇÖZÜLDÜ ]

Sponsorlu Bağlantılar

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Usb Aygıtı Tanınmadı / NOKİA N8-00 [ ÇÖZÜLDÜ ]
Selamün Aleyküm Arkadaşlar. Nokia N8-00 kullanıyorum. Uzun zamandır USB kablosuyla birlikte telefonumu bilgisayarıma tanıtıyordum. Veri aktarıyordum. Çoğu kişi ComboFix programı önerdi. Bilgisayarı hızlandırır düşüncesiyle bende kullandım. Daha sonra telefonumu usb kablosuyla bilgisayara bağlamaya çalıştığımda usb aygıtı tanınmadı hatası verdi. Çözüm önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar. İyi Forumlar. İyi Akşamlar.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Selamün Aleyküm Arkadaşlar. Nokia N8-00 kullanıyorum. Uzun zamandır USB kablosuyla birlikte telefonumu bilgisayarıma tanıtıyordum. Veri aktarıyordum. Çoğu kişi ComboFix programı önerdi. Bilgisayarı hızlandırır düşüncesiyle bende kullandım. Daha sonra telefonumu usb kablosuyla bilgisayara bağlamaya çalıştığımda usb aygıtı tanınmadı hatası verdi. Çözüm önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar. İyi Forumlar. İyi Akşamlar.
suite programını kurup dene bide

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ComboFIX bilgisayarı hızlandırmaz onu bir söyleyelim önce. Nokia USB Cable Driver indirin kurun yine tanıyacaktır.

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
suite programını kurup dene bide
Denedim az önce olmadı kardeşim yinede sağolasın
ComboFIX bilgisayarı hızlandırmaz onu bir söyleyelim önce. Nokia USB Cable Driver indirin kurun yine tanıyacaktır.
Evet keşke kullanmasaydım dedim bende ama ne fayda. Sistem geri yüklemesi yaptım o da fayda etmedi . Şimdi o driverı biraz araştırıp indiriyim sağol ilgilendiğin için .
Yok olmuyor hala tanıyamıyor :/

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Taktığın USB portunu değiştirdin mi ?
Yada farklı bir cihaz takmayı denedin mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Port Değiştirmek İşe Yaramadıysa Depo Moduna Al Nokia N8 İçin Driver Olması Lazım Onu Araştir Kurmayı Dene Bana Sorarsan Senin Pcde Srun Var Gibi Ama Başka Cihaz Dene Olmazsa N8 USB Yerinden Şarj Alıyorsa Sorun YOktur Telefonda Yada Format At Garanti Görür

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Yok olmuyor teşekkür ederim yinede. Evet combofix yüzünden oldu kesinlikle. Neyse teşekkür ederim yinede :)

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Selamün Aleyküm arkadaşlar benim sorunum çözüldü. İnsanı deli eden bir sorun formatsız bu sorunu çözdüm . Sadece Telefon değil diğer pc'ye bağlanan yada bağlanmak istenilen aygıtlarıda düzeltebilir. Kesin çözüm demiyorum fakat benim sorunumu çözdü. Faydalanmak isteyenler buyrun anlatıyorum ;
1- Advanced System Care 8 Pro Türkçe yükleyin ( Şu an daha yeni sürümü var ben güncellemedim daha )
2- Menüden Alet çantası bölümüne giriyoruz.
3- Ardından Güvenlik ve Onarım başlığı altındaki Windows Düzeltici aracına giriyoruz.
4- IOBit Windows Düzeltici penceresi karşımıza geliyor.
5- Gelişmiş Düzeltme'ye tıklıyoruz.Sol tarafta problem başlıkları var. Oradan Güvenlik'i seçiyoruz.
6- Biraz aşağıya doğru sürükleyince ' Aygıt Yöneticisi düzgün çalışmıyor ve hiç bir aygıtı göstermiyor ' yazıyor. Hemen yanında ' Düzelt' seçeneği bulunuyor,tıklıyoruz ve sorunumuz düzeliyor. Ardından Restart yapabilirsiniz.

Gerçekten çok faydalı bir program uzun süredir kullanıyorum çeşitli sorunlarınızı kolayca halledebilirsiniz. Programı kullandıkça seviyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Yanlış bilmiyorsam forumda ful sürümlü link vermek yasak. O yüzden link veremiyorum. Yalnız Google Amca bikaç saniyede önünüze getirir.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
İyi Forumlar..

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Selamün Aleyküm arkadaşlar benim sorunum çözüldü. İnsanı deli eden bir sorun formatsız bu sorunu çözdüm . Sadece Telefon değil diğer pc'ye bağlanan yada bağlanmak istenilen aygıtlarıda düzeltebilir. Kesin çözüm demiyorum fakat benim sorunumu çözdü. Faydalanmak isteyenler buyrun anlatıyorum ;
1- Advanced System Care 8 Pro Türkçe yükleyin ( Şu an daha yeni sürümü var ben güncellemedim daha )
2- Menüden Alet çantası bölümüne giriyoruz.
3- Ardından Güvenlik ve Onarım başlığı altındaki Windows Düzeltici aracına giriyoruz.
4- IOBit Windows Düzeltici penceresi karşımıza geliyor.
5- Gelişmiş Düzeltme'ye tıklıyoruz.Sol tarafta problem başlıkları var. Oradan Güvenlik'i seçiyoruz.
6- Biraz aşağıya doğru sürükleyince ' Aygıt Yöneticisi düzgün çalışmıyor ve hiç bir aygıtı göstermiyor ' yazıyor. Hemen yanında ' Düzelt' seçeneği bulunuyor,tıklıyoruz ve sorunumuz düzeliyor. Ardından Restart yapabilirsiniz.

Gerçekten çok faydalı bir program uzun süredir kullanıyorum çeşitli sorunlarınızı kolayca halledebilirsiniz. Programı kullandıkça seviyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Yanlış bilmiyorsam forumda ful sürümlü link vermek yasak. O yüzden link veremiyorum. Yalnız Google Amca bikaç saniyede önünüze getirir.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
İyi Forumlar..
Bu sıklıkla karşılaşılan bir durum.
Ve Yararlı bir paylaşım.

SeLFISH

SeLFISH

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim .Umarım herkeste başarılı olur :)

yasin213

yasin213

Üye
Forumu amacına uygun kullanan; sorununu belirten, çözümü bulunca da forumda paylaşan kişilere helal olsun. Teşekkürler.

Üst Alt