Uşakizade Latife Hanım Köşkü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omayra

Üye
    Konu Sahibi
Gitttik gördük. İlk fotoğrafı biz çektik, diğerlerini de köşk müze halinde olduğundan içerde fotoğraf çekme yasağı bulunduğu için müze görevlisinden rica ettik, mail adresimize gönderdi fotoğrafları... Önce köşkün şimdiki hali, sonra da Atatürk zamanındaki halini göreceksiniz. İzmirliler gidin görün derim. Köşk, İzmir Özel Türk Kolejinin içinde yer alıyor. Halka açık. Müze vasfında :)

 
dreamboys69

dreamboys69

Üye
benim çektiğim uşakizade latife hanım köşkü değilmiş :)
ayşe mayda köşküymüş.diş doktoruymuş.
güzel kareler için teşekkürler.
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İlk defa bu kadar duygulandım herhalde bir müze fotoğrafına bakıp...

Kesinlikle muhteşem!!!

Paylaştığınız için çok teşekkürler...
 

jöly

Üye
benim komşum bu köşk...:) ama çok güzel ve mutlaka görülmeye değer bir yer...teşekkürler omayra...
 
dreamgirls

dreamgirls

Üye
çok ilginçtir ki İzmir de, hatta bu köşkün çvresinde oturan,bulunan kişiler bile bi haber bu fevkalede yerden. bu da ayrı bi muamma ve üzücü bi durum...
gidip görürürz dimi aşkım bi gün.?
:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt