Upload Ettiklerinizle Para Kazanın !! Süper Bişey !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tyurs

tyurs

Üye
    Konu Sahibi
Upload Ettiklerinizle Para Kazanın !! Süper Bişey !!
Arkadaşlar güzel bi site sizlerle paylaşmak istedim..

İnternette çeşitli şekillerde dosyalar yüklüyorsunuz ve bunları bloglarda, forumlarda ya da kendi sitenizde paylaşıyorsunuz. Peki bu paylaştığınız dosyalardan indirme başına para kazanmak ister misiniz?

sitesine üye oluyorsunuz ve hesabınıza girdikten sonra dosyaları yüklüyorsunuz. Size veirlen download linkini de forumlarda ve blogunuzda paylaşıyorsunuz. Her indirme için size değişik tutarlarda ücret ödeniyor.

Sistemin çalışma prensibi şu : Download linkine tıklandığında bir sayfa açılıyor ve dosyayı indirmek isteyen kişinin bu sayfadaki anketi doldurması gerekiyor. Firmada anket için aldığı ücretin bir kısmını size ödüyor. Bu ücret indirme başına 0,60 dolara kadar ulaşabiliyor. Her ne kadar en düşük 0,20 dolar dense de bu miktar anketi dolduran kişinin anketin hedef kitlesine uygun olup olmaması ile ilgili. Hedef kitleden örneğin ABDyi kapsayan bir anket ABDden bağlanna biri tarafından doldurulursa size ödenen miktar artıyor.

Ödeme miktarı 10$ı aşınca ödeme talebinde bulunuyorsunuz ve ödemeler PayPal hesabınıza yapılıyor.

Örneğin yüklediğiniz dosyayı 1000 kişi indirsin 600$ PayPal hesabına geliyor..

Hemen kayıt olun ve yüklediğiniz dosyalardan kazanmaya başlayın.. Kayıt olmak ücretsiz.

Sitenin Açıkladığı Bazı Özellikleri :

* En yüksek download başı ödeme oranları – indirme başına 20 centten 60 cente kadar ödeme. En çok bizimle kazanacaksınız.
* Yüksek ödeme yapan benzersiz bir yükleme sitesiyiz.
* Satış Ortaklığı Sistemi – bizi tavsiye ettiğiniz kulalnıcıların kazandıklarından %10 kazanın.
* Premium Üyelik – dosyaları indiren kullanıcılar anket doldurmamak için Premium Üyelik satın alırlar. Eğer sizin dosyanızı indirmek için gelen bir kullanıcı Premium üyelik satın alırsa ödeme tutarının %30u sizin.
* Kolay Üyelik – 30 saniyeden kısa sürede kazanmaya başlayın.
* Satış ortaklığı mesajlaşma sistemi – Artık satış ortaklığı ordunuzla konuşabilecek ve onları daha fazla kazanmak için eğitebileceksiniz.
* Düşük ödeme limiti – Sadece 10$ kazandıktan sonra bile ödeme talep edebilirisiniz.
* Her türlü dosya uzantısı kabul edilmektedir!
* Süper Güvenli – Bilgileriniz, dosyalarınız ve kazançlarınız bizimle güvende.!
* Uluslararası indirmeler – her ülkeye ödeme yapıyoruz!
* Esnek ve anında ödeme!
* Kolay kulanımlı klasör tabanlı yükleme yöneticisi.
* Yüksek teknoloji ürünü FTP, Doğrudan ve Uzaktan yükleme!
* Ödemeler gün geçtikçe artıyor.
* Gün geçtikçe yeni özellikler ekliyoruz!

kayıt olup yüklediğiniz dosyalardan kazanmak için daha ne bekliyorsunuz? 30 saniyede kayıt olun ve bir kaç basit tıklamayla yüklediğiniz dosyalardan kazanmaya başlayın.

Kaybedecek hiç bir şeyiniz yok çünkü zaten bir şekilde diğer upload sitelerine girip yükleme yapıyorsunuz. O siteleri tıklamak yerine sitesini tıklayıp dosyanızı yükleyeceksiniz. Sizin için masrafı yok. Beş kuruş yatırım yapmadan internetten para kazanma imkanı sunuyor. Neden denemeyesiniz ki?

Yazı Alıntıdır..

Arkadaşlar sizden tek ricam referal linkimi kullanarak üye olmanız umarım beni kırmazsınız..Hepinize teşekkürler..

Referral Linkim :

AKATLI

AKATLI

Üye
peki kendim upload edip bütün gün indirsem para kazanırmıyım :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Konu bu bölüme daha uygun..

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
peki kendim upload edip bütün gün indirsem para kazanırmıyım :ehe
1 IP ile yalnızca birtane kazanabilirsin büyük olasılıkla.Ama her dosya indirmede modeme reset atıp yeni IP alınca durum değişir.Sne bir dene bakalım olumluysa buraya yaz :ehe

alixkandemir

Üye
Denemek lazım değil ben pek güvenmiyorum yüklediğimiz dosyaların içinde gizlenmiş bişeyler olabilir

izmirligenc

izmirligenc

Üye
Deneyenler var mi ki arkadaslar acaba sonucunu bizlerlede paylasirsa seviniriz

hitmachine16

Üye
kimse indirmek için anket doldurmaya çalışmaz ki farklı alternatiflere yönelir bir indirme linki verin de görelim nasıl bişeymiş anket

--------------- Ekleme ---------------

bu nedir abicim kendi upload ettiğim şeyi indirmeye çalıştım 5 tane test yaptım ondan sonrada email adresi istiyo aktivasyon kodu gönderimi için boşu boşuna zamanım gitti uğraşmayın hiç dosya indirmek cin işkencesi gibi kimsenin indireceğini sanmıyorum bence konuyu silin yarar sağlamaz kimseye

arslansem

arslansem

Üye
Bence de saçma :pro:

d€rVish

d€rVish

Üye
bn kazanıom dosya yüklüom kznıom ama siten olmsı lzm :D

Smyrnatek

Smyrnatek

Üye
Benim İnternet Sınırlı :off:

emir86

emir86

Üye
Hotfile İle Upload Ederek Kazan (Resimli Kanıt)
Evet arkadaşlar öncelikle merhabalar sizlere hotfile ile nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım;

Hotfile pek çoklarınızın bildiği üzere dosya paylaşım sitesi yani upload sitesidir. Hotfile’dan para kazanmak için yapmanız gereken ise ; hotfile’a film , mp3 , program vs yükleyip bunları forumlara paylaşım sitelerine koymaktır başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Dosyanız ne kadar çok indirilirse o kadar çok para kazanacaksınız .

Yükleyeceğiniz dosyaların güncel aranan dosyalar olmasına özen gösterirseniz doğal olarak daha çok indirilir ve daha çok kazanırsınız.

Paranızı hotfile her pazartesi günü eğer 15 dolar birikim yapmış iseniz paypal hesabınıza aktarayır.

Benim anlatacaklarım bu kadar üye olmak için ;

Buyurun kendi hesabımın özeti;

Ben hotfile'a yaklaşık 20-25 gündür üyeyim ve sizlerinde gördüğü gibi toplamda kazandığım para 44.51hotfile'ın paypalıma aktardığı ücret 20.01(Kalan 24.51de sonraki hafta kazandığım para ve pazartesi paypalıma aktarılacak)

Eğer sorularınız var ise lütfen sorun cevap vereyim.

karizma_007_07

karizma_007_07

Üye
güzel bi şey fakat uplad hızım 20 kb :(

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...