Flatlands v0.3 iOS7 by 1theo0BaCkwarDs - Nokia Belle

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Flatlands v0.3 iOS7 by 1theo0BaCkwarDs - Nokia Belle

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: akondd, Darqos, Symbianizer ve 6 diğerleri

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

suleymaneser

suleymaneser

Üye
teşekkürler

- - - Eklendi - - -

tema herşeyiyle şahane özelliklede ikonlar. Ustalar bi editleyin artık bunu baya kullanırız :) ikon sayısını artırın yeter :)

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler

MaxipmaN

Üye
teşekkürler

- - - Eklendi - - -

tema herşeyiyle şahane özelliklede ikonlar. Ustalar bi editleyin artık bunu baya kullanırız :) ikon sayısını artırın yeter :)

348 kb ikon desteği olarak fail demektir

egemenciki

egemenciki

Üye
tema bi harika olmus klavye fln cok guzel bide ios 7 ikonlar eklense sahane elinize saglik

akondd

akondd

Üye
teşekkürler

MaxipmaN

Üye
ikonlar önemli değilde tiny battery yüzdesi, ve müzik çalarda başlat durdur sarma butonları siyah onu nasıl düzeltirim?

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
ikonlar önemli değilde tiny battery yüzdesi, ve müzik çalarda başlat durdur sarma butonları siyah onu nasıl düzeltirim?

ön izleme ekle ve ne istediğini ön izlemede belirt elimden geliyorsa düzenlerim :)

MaxipmaN

Üye

menüdeki yazılar da siyah, beyaz olumak zorundaysa önemli değil olsun saolasın

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye

menüdeki yazılar da siyah, beyaz olumak zorundaysa önemli değil olsun saolasın

menudeki yazıları beyazmı istiyorsun? muzikçalarda hangi iconu istiyorsun? tiny için birşey yapamam daha o fonun renk düzeyi nasıl ayarlanıyor çözemedim

MaxipmaN

Üye

menudeki yazıları beyazmı istiyorsun? muzikçalarda hangi iconu istiyorsun? tiny için birşey yapamam daha o fonun renk düzeyi nasıl ayarlanıyor çözemedim

editleyince menü renkleri beyaza dönüşüyorsa farketmez dedim de siyah kalabiliyorsa siyah olsun yine ,müzik çaların yuvarlakları siyah kalsın içindeki play stop simgeleri beyaz olabilir anlatabildim mi bilmiyom ama :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
editleyince menü renkleri beyaza dönüşüyorsa farketmez dedim de siyah kalabiliyorsa siyah olsun yine ,müzik çaların yuvarlakları siyah kalsın içindeki play stop simgeleri beyaz olabilir anlatabildim mi bilmiyom ama :D

anladım birazdan eklerim yazı rengini istediğimiz renkte yapabiliyoruz orjinal kalabilir yani

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
kardeş ikonları bulamadım

ne ikonu Ya ben beğendiğin bir temanın ikonlarını bu temaya aktarabilirsin dedim
bak o tema grafik programını indir kur üst seçenekten ikonlarını istediğin temayı seç alt seçeneğede bu temayı seç starta bas sonrada kaydedilen temayı telefonuna yükle o kadar

tabi telefonun hackli ise genelde unsigned olur :D

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
güncel :oke:

@Safak

@Safak

Üye
Tskler

Üst Alt