UpCode Reader v3.06.0 Symbian UİQ3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
UpCode Reader v3.06.0 Symbian UİQ3
Uzun zamandır aramalarım sonucunda Uiq3 sisteminde çalışan barkod okuyucuyu buldum !!!

Upcode evrensel bir barkod barkod tarayıcıdır, cep telefonunuza muhteşem dönüşümler yapabilirsiniz ve basılı reklamları, yayın, ambalaj, reklam panoları, perakende ekran, veya başka bir ortamdan kodları tarayarak mobil web içeriğine erişim sağlayan uygulamadır.
Uluslararasıdır UPCODE tüm standart kod türlerini (Data Matrix, QR kodları, Aztek Kodları, EAN, UPC ve Code 128) taramaları algılar

buralardan denemeler yapabilirsiniz

♥SE®ENITY♥™

Üye
dostum merhaba bir sitede UIQ bölümü modaratörlüğü yapıyorum.UIQ ayakta tutabilmem için güncel paylaşımlara ihtiyacım var.Senın açtıgın konuları alıntı oldugunu ve kaynak göstererek paylaşmamda bir sıkıntı varmı?
Ayrıca nasıl bir site burası yahu 50 mesaj sınırı koymuşlar profil mesajlarını görüntülebilmek için sana pM gondermek istedim yine bir engel koydular acayip bir durum onca site arasında PM iletişiminin engelleyen tek site bu:S

oween

oween

Üye
    Konu Sahibi
Sorun olmaz , Sıkıntı olmaz, paylaşabilirsin. Bende fırsat buldukça burdan paylaşım yapmaya çalışıcam .. kolay gelsin

♥SE®ENITY♥™

Üye
teşekkür ederim sağolasın

droerdogan

Üye
ben sağlık sektöründeyim.ilaçların üzerindeki karekodları okuyor ve sayısal bir değer veriyor.bunun hangi ilaç olduğunu nasıl öğreneceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt