unutlan n73 me tus kilidi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djremix

Üye
    Konu Sahibi
telefonumda tus kilidi vardı ancak uzun bir süredir kilit sormayı iptal ettim ve haliylede kilit kodunu unttum telefonmu kilitleyemiyordm son çare * 3 yes power ts ile hard format attım cebe 12345 fabrika cıkıs numarasını yazdığım halde kabul etmiyor ne yapmam gerekiyor

--------------- Ekleme ---------------

tamam hallettim sorunu namesis programıyla securetry den reset attım 12345 oldu artık değiştirebiliyorm

• Beğen
Tepkiler: teber58
nefretli_93

nefretli_93

Üye
yazılım yuklettirecen club nokia ya git

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt