Unpack2Pack v1.0 s60v3 v5 SymbianOs9.x unsigned (ingilizce)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
Özellikler:
Uygulama sayesinde cihazınızda yüklü olan uygulamaları parçalayabiliyorsunuz. Parçalanan dosyalar SmartSIS Yükleme klasörüne çıkartılıyor SmartSIS programını
başlatarak istediğiniz uygulamayı isteğiniz gibi paketleyebilirsiniz yüklemek istediğiniz uygulama klasörünü göstermeniz yeterlidir. Dosyaları toplamak için gerekli bir klasör oluşturur salt okunur özniteliğini kaldırır (Varsayılan olarak, yazar )
Not Gerekenler: Calışması için cihazınızda python yüklü olmalıdır.. Smartsis uygulasının cihazınızda bulunması gereklidir. programa girmeden rompatcherdan sistem erişimi açılması lazım yoksa boş ekran çıkıyor.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bymen07, isimyokbe ve Tuba
Tuba

Tuba

Üye
teşekkürler...
 
.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
:tşk: süper pro.çoğu kişi değerini bilememiş ama
 
sertacusta

sertacusta

Üye
teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt